Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 13 από 13

Θέμα: Απογραφή επιδοτούμενων στα ΚΕΠ

Σοκολάτα Το avatar του χρήστη Καίτη
    Περιοχή
    Ρέθυμνο
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Copier Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θέλουν πρώτο όνομα , το όνομα του δικαιούχου δηλαδή του παιδιού.
    Να ανοίξεις έναν κοινό λογαριασμό με ΄πρωτο όνομα του παιδιού ως ανήλικο και ΄μετά τα υπόλοιπα. Πήγαινε στην Alpha (στο λέω επειδή εργάζομαι εκεί) και άνοιξε έναν λογαριασμό Alpha 1-2-3. http://www.alpha.gr/page/default.asp?la=1&id=145
    Ζήτα να σου βγάλουν και μιά φωτοτυπία το καρτελάκι του λογαριασμού για να το έχεις για το Κ.Ε.Π. (Αν και χρειάζεται γιατί δεν κρατάνε τίποτα, απλά θέλουν να τα δουν πρωτότυπα για να τα καταχωρήσουν στο σύστημα.)
    Ευχαριστώ για τις πληροφορές Copier. Μάλλον αυτό θα κάνω

Κουφέτο Το avatar του χρήστη marios1508
    Περιοχή
    Athens
    Καλησπέρα σε όλους! Έχω το εξής πρόβλημα... λαμβάνω το επίδομα εδώ και 5 χρόνια, αλλά μέχρι και πριν 5 μήνες δούλευα! Ξέρω ότι έπρεπε να πάω να το κόψω μόλις είχα βρει δουλειά αλλά η ανάγκη βλέπετε! Θα μου πεις αν θα τα ζητήσουν αναδρομικά τι θα κάνεις; Αυτός είναι και ο λόγος που δεν πήγα να απογραφώ, για να αποφύγω διασταυρώσεις στοιχείων και να φανεί ότι έχω ένσημα εδώ και χρόνια! Αλλά σήμερα μου ήρθε η επιταγή για το δίμηνο Ιαν.- Φεβ. 2012 και το σκέφτομαι να πάω να τα εισπράξω! Τώρα είμαι άνεργος ( ο διαβήτης είναι πάντα εδώ...χάχα) οπότε το δικαιούμαι! Τι λέτε;

Προφιτερόλ Το avatar του χρήστη omen
    Περιοχή
    Athens, Greece, Greece
    Θα το έπαιρνα στη θέση σου... ;)

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Πληροφορίες Θέματος

Users Browsing this Thread

Υπάρχουν 1 χρήστης/ες που πλοηγούνται σ' αυτό το θέμα. (0 μέλος/η και 1 επισκέπτης/ες)

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •