Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 30

Θέμα: ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ ΑΙΣΘΗΤΗΡΑΣ ΚΑΤΑΓΡΑΦΗΣ ΓΛΥΚΟΖΗΣ ΤΟΥ ΔΙΑΒΗΤΗ

Γλυφιτζούρι Το avatar του χρήστη diabetic
    Περιοχή
    ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ ΑΙΣΘΗΤΗΡΑΣ ΚΑΤΑΓΡΑΦΗΣ ΓΛΥΚΟΖΗΣ ΤΟΥ ΔΙΑΒΗΤΗ

γεια σας και καλησπερα με λενε μαρια καμπανη ξερετε εχω νεανικο διαβητη και φοραω αντλια ινσουλινης και προσφατα παραγγειλα τους καινουριους μου αισθητηρες και ειναι πολυ καλοι και απλοι στην εφαρμογη τους απο τους αλλους τους παλιους

Καραμέλα Το avatar του χρήστη kos
    Περιοχή
    igoumenitsa
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο diabetic Εμφάνιση μηνυμάτων
    γεια σας και καλησπερα με λενε μαρια καμπανη ξερετε εχω νεανικο διαβητη και φοραω αντλια ινσουλινης και προσφατα παραγγειλα τους καινουριους μου αισθητηρες και ειναι πολυ καλοι και απλοι στην εφαρμογη τους απο τους αλλους τους παλιους
    Φορας την αντλια της medntronic;Αν ναι αυτο εχει γινει εδω κ αρκετο καιρο κ ειναι πολυ πιο καλοι απο τους προηγουμενους πιο ακριβεις κ δεν κανουν συνεχεια απωλεια αισθητηρα οπως οι παλιοι.

Γλυφιτζούρι Το avatar του χρήστη diabetic
    Περιοχή
    ΗΡΑΚΛΕΙΟ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φορας την αντλια της medntronic;Αν ναι αυτο εχει γινει εδω κ αρκετο καιρο κ ειναι πολυ πιο καλοι απο τους προηγουμενους πιο ακριβεις κ δεν κανουν συνεχεια απωλεια αισθητηρα οπως οι παλιοι.
    ναι αυτην την αντλια φοραω αυτος ο αισθητηρας επισης ειναι ακριβης ειναι απλος και δεν μου δημιουργει πληγες οπως και οι προηγουμενοι. και επισης ειναι πολυ πιο φτηνοι απο οτι οι παλιοι

Σοκολάτα Το avatar του χρήστη jon
    Περιοχή
    Ηγουμενιτσα
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο diabetic Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι αυτην την αντλια φοραω αυτος ο αισθητηρας επισης ειναι ακριβης ειναι απλος και δεν μου δημιουργει πληγες οπως και οι προηγουμενοι. και επισης ειναι πολυ πιο φτηνοι απο οτι οι παλιοι
    Στειλε μου ενα PM ποσο επαιρνες τους παλιους κ ποσο τους καινουργιους γιατι κατι παιζεται εδω.

Περιοχή
    Ηγουμενιτσα
    & οποιος αλλος γνωριζει απο την τιμη του αισθητηρα ας μου στειλει ενα PM "PLEASEEEEEEEE"

Καραμέλα Το avatar του χρήστη annak
    Περιοχή
    athens
    Εμένα πάντως που χρησιμοποιούμε μονό καταγραφέα το κόστος των καινούργιων αισθητήρων ανέβηκε δραματικά και μάλιστα σε περίοδο τέτοιας κρίσης . Τους παλιούς μας τους έδιναν 500 ευρώ τους 12 και ένα κουτί με 100 αυτοκόλλητα. Τον Ιούνιο τους καινούργιους μας τους χρέωσαν 600 τους 10 χωρίς αυτοκόλλητα. Μάλιστα από τους 4 που βάλαμε στους 3 στράβωσε το σύρμα μπροστά και ενώ στους παλιούς αντικαθιστούσαν αμέσως τους ελαττωματικούς, τώρα η πωλήτρια μου είπε ότι μόνο ένα μπορεί να μας αντικαταστήσει και αυτό μόνο αν της έστελνα ταχυδρομικός τον ελαττωματικό αισθητήρα (που και φυσικά δεν το έκανα γιατί μου φάνηκε αρκετά προσβλητική η συμπεριφορά της). Δεν με πείραξε τόσο όμως αυτό όσο η παράλογη αύξηση της τιμής για ένα υλικό που στην τελική λειτουργεί επικουρικά για ένα διαβητικό και δεν δίνει ακριβείς μετρήσεις. Διαμαρτυρήθηκα αλλά δυστυχώς τα έσοδα τους είναι φαίνεται αρκετά ώστε να μην κάνουν το κόπο ασχοληθούν με ένα πελάτη σαν και εμάς. Φαίνεται έχουν πολλούς πελάτες να δίνουν 300 ευρώ που στοιχίζουν οι αισθητήρες το μήνα (3600 ευρώ το χρόνο):mad:! Εμείς σταματήσαμε προς το παρόν και η μικρή πάει καλά και χωρίς αυτόν (6,4:)) και βλεπουμε…

Παγωτό Το avatar του χρήστη COSTIS
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Εμείς σταματήσαμε προς το παρόν και η μικρή πάει καλά και χωρίς αυτόν (6,4:)) και βλεπουμε…[/QUOTE]

Μπράβο σας Άννα αυτό ειναι πολύ ευχαριστο!!

Περιοχή
    Ηγουμενιτσα
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο annak Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εμένα πάντως που χρησιμοποιούμε μονό καταγραφέα το κόστος των καινούργιων αισθητήρων ανέβηκε δραματικά και μάλιστα σε περίοδο τέτοιας κρίσης . Τους παλιούς μας τους έδιναν 500 ευρώ τους 12 και ένα κουτί με 100 αυτοκόλλητα. Τον Ιούνιο τους καινούργιους μας τους χρέωσαν 600 τους 10 χωρίς αυτοκόλλητα. Μάλιστα από τους 4 που βάλαμε στους 3 στράβωσε το σύρμα μπροστά και ενώ στους παλιούς αντικαθιστούσαν αμέσως τους ελαττωματικούς, τώρα η πωλήτρια μου είπε ότι μόνο ένα μπορεί να μας αντικαταστήσει και αυτό μόνο αν της έστελνα ταχυδρομικός τον ελαττωματικό αισθητήρα (που και φυσικά δεν το έκανα γιατί μου φάνηκε αρκετά προσβλητική η συμπεριφορά της). Δεν με πείραξε τόσο όμως αυτό όσο η παράλογη αύξηση της τιμής για ένα υλικό που στην τελική λειτουργεί επικουρικά για ένα διαβητικό και δεν δίνει ακριβείς μετρήσεις. Διαμαρτυρήθηκα αλλά δυστυχώς τα έσοδα τους είναι φαίνεται αρκετά ώστε να μην κάνουν το κόπο ασχοληθούν με ένα πελάτη σαν και εμάς. Φαίνεται έχουν πολλούς πελάτες να δίνουν 300 ευρώ που στοιχίζουν οι αισθητήρες το μήνα (3600 ευρώ το χρόνο):mad:! Εμείς σταματήσαμε προς το παρόν και η μικρή πάει καλά και χωρίς αυτόν (6,4:)) και βλεπουμε…
    Αυτο ειναι παραλογο δλδ τους παλιους τους παιρνατε 41.5 ευρω τον 1 κ εμεις 60 ευρω τον 1 αισθητηρα.καλα τι γινετε ποια......;

Παγωτό Το avatar του χρήστη COSTIS
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Λένα (Jon) πόσες μέρες σας κρατάει ο κάθε αισθητήρας;

Γλυφιτζούρι Το avatar του χρήστη Lacta4ever
    Και εγώ 60 τον έναν επαιρνα τους παλιούς και κρατάγαν 6 μέρες, όσο και οι καινούριοι δηλαδή

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία

Πληροφορίες Θέματος

Users Browsing this Thread

Υπάρχουν 1 χρήστης/ες που πλοηγούνται σ' αυτό το θέμα. (0 μέλος/η και 1 επισκέπτης/ες)

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •