Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 14

Θέμα: Το νέο Φ.Π.Α.

Γλυφιτζούρι Το avatar του χρήστη marylou
    Περιοχή
    Peiraeus, Attiki, Greece, Greece

Unhappy Το νέο Φ.Π.Α.

καλησπερα σε ολους.σημερα αγορασα ταινιες μετρησης και τις πηρα με νεα τιμη για τριτη συνεχομενη φορα.ξεκινησα το νοεμβρη με 34,00( με συμμετοχη του ικα ) και σημερα αγορασα το κουτι με 38,00.παραλογο αν σκεφτει κανεις οτι δεν γινεται να κανεις οικονομια στις ταινιες ουτε θα περασει αυτο που εχουμε.υ.γ. το ογα τις χορηγει με 0% συμμετοχη δηλ.δωρεαν

Γλυφιτζούρι Το avatar του χρήστη diabetic
    Περιοχή
    ΗΡΑΚΛΕΙΟ
    πολυ φθηνες ταινιες εγω χρησιμοποιω αλλες που κανουν 40 €

Περιοχή
    40 ευρω χωρις συμμετοχη? και εχει διαφορα απο τις υπολοιπες στις μετρησεις ?

Καραμέλα Το avatar του χρήστη Nena13
    Περιοχή
    poli
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο marylou Εμφάνιση μηνυμάτων
    ολες οι ταινιες την ιδια δουλεια κανουν ...η τιμη ειναι αναλογα με την εταιρια..αυτες που χρησιμοποιω εγω εχουν 35ε με συμμετοχη πληρωνω 8.80..:)

Περιοχή
    ΗΡΑΚΛΕΙΟ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο marylou Εμφάνιση μηνυμάτων
    βασικα εγω ημουν στον οαεε προστατευομενο μελος και μου χορηγουσε 4 κουτια ταινιες των 40 ευρω της εταιρειας ....

Περιοχή
    ΗΡΑΚΛΕΙΟ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nena13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ολες οι ταινιες την ιδια δουλεια κανουν ...η τιμη ειναι αναλογα με την εταιρια..αυτες που χρησιμοποιω εγω εχουν 35ε με συμμετοχη πληρωνω 8.80..:)
    το ικα δεν σου χορηγει ολες τις ταινιες δηλαδη να σου δινει λεφτα το ικα για τις ταινιες?

Καραμέλα Το avatar του χρήστη kos
    Περιοχή
    igoumenitsa
    Βρε παιδια ταινιες ειναι την ιδια δουλεια κανουν ολες.Απλα ειναι ενας μετρητης που χρησιμοποιη μια πλακετα & εκει μεσα ειναι η ταινιες με λιγα λογια ειναι σαν την ταινια που ειχαν οι κασσετες του κασσετοφωνου παλια( αν αυτες εννοιει η φιλη μας) & γυρναει αυτοματα απο μονο του την ταινια οταν ανοιγεις τον μετρητη & οταν τον κλεινεις!

Περιοχή
    ΗΡΑΚΛΕΙΟ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βρε παιδια ταινιες ειναι την ιδια δουλεια κανουν ολες.Απλα ειναι ενας μετρητης που χρησιμοποιη μια πλακετα & εκει μεσα ειναι η ταινιες με λιγα λογια ειναι σαν την ταινια που ειχαν οι κασσετες του κασσετοφωνου παλια( αν αυτες εννοιει η φιλη μας) & γυρναει αυτοματα απο μονο του την ταινια οταν ανοιγεις τον μετρητη & οταν τον κλεινεις!
    ναι αυτες τις ταινιες εχω

Περιοχή
    παντως με το ικα πληρωνω 25% συμμετοχη δηλ 10,00 το κουτι( διολου ευκαταφρονητο ποσο.και μια ερωτηση. μπορουμε να μας γραφουν 3μηνιαιες συνταγες απο το ικα οι γιατροι ωστε να μην τρεχουμε καθε μηνα

Καραμέλα Το avatar του χρήστη Nena13
    Περιοχή
    poli
    [QUOTE=marylou;46097]παντως με το ικα πληρωνω 25% συμμετοχη δηλ 10,00 το κουτι( διολου ευκαταφρονητο ποσο.και μια ερωτηση. μπορουμε να μας γραφουν 3μηνιαιες συνταγες απο το ικα οι γιατροι ωστε να μην τρεχουμε καθε μηνα[/ka
    καλησπερα maryloy κι εγω τοσο πληρωνω 25% ....νομιζω 2μηνια παραπάνω δεν τους επιτρεπουν ...ρωτησε οταν θα πας στον γιατρο σου...:)

Πληροφορίες Θέματος

Users Browsing this Thread

Υπάρχουν 1 χρήστης/ες που πλοηγούνται σ' αυτό το θέμα. (0 μέλος/η και 1 επισκέπτης/ες)

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •