Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 14 από 14

Θέμα: Το νέο Φ.Π.Α.

Καραμέλα Το avatar του χρήστη kos
    Περιοχή
    igoumenitsa
    Παιδια ολα τα ταμεια τα ιδια χορηγουν & το ιδιο ποσοστο πληρουν ολοι τους το 25%,ρωτησα σημερα κ ετσι μου ειπαν.Τωρα αυτο για το ικα δεν το ξερω αν μπορουν να σου γραψουν 2μηνη ή 3μηνη συνταγη γιατι εχω αλλο ταμειο αυτο καντε τον κοπο & ρωτηστε το εσεις!!

Καραμέλα Το avatar του χρήστη annak
    Περιοχή
    athens
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδια ολα τα ταμεια τα ιδια χορηγουν & το ιδιο ποσοστο πληρουν ολοι τους το 25%,ρωτησα σημερα κ ετσι μου ειπαν.Τωρα αυτο για το ικα δεν το ξερω αν μπορουν να σου γραψουν 2μηνη ή 3μηνη συνταγη γιατι εχω αλλο ταμειο αυτο καντε τον κοπο & ρωτηστε το εσεις!!
    Μπορεί το ΙΚΑ. Εγώ γέννησα το καλοκαίρι και ο γιατρός μου έγραψε 3μηνη συνταγή για την κόρη μου για να μην χρειάζεται να ξαναπάμε την περίοδο της γέννας και μετά.

Κουφέτο
    Περιοχή
    THESSALONIKH

Thumbs up

ΠΑΙΔΙΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΟΠΑΔ? ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΟΛΟ ΤΟ ΠΟΣΟ ΚΑΤΟΠΙΝ ΥΠΟΒΑΛΟΥΜΕ ΔΑΠΑΝΗ ΚΑΙ ΕΝΩ ΠΛΗΡΩΝΩΜΑΣΤΕ ΩΣ ΠΕΡΥΣΙ ΣΕ 4-5 ΜΗΝΕΣ ΤΩΡΑ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΜΑΣ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΕΝΑΜΙΣΗ ΧΡΟΝΟ.ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΕς ΠΟΛΕΙΣ ΕΚΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ?

Σοκολάτα Το avatar του χρήστη Καίτη
    Περιοχή
    Ρέθυμνο
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο BALANTIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΠΑΙΔΙΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΟΠΑΔ? ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΟΛΟ ΤΟ ΠΟΣΟ ΚΑΤΟΠΙΝ ΥΠΟΒΑΛΟΥΜΕ ΔΑΠΑΝΗ ΚΑΙ ΕΝΩ ΠΛΗΡΩΝΩΜΑΣΤΕ ΩΣ ΠΕΡΥΣΙ ΣΕ 4-5 ΜΗΝΕΣ ΤΩΡΑ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΜΑΣ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΕΝΑΜΙΣΗ ΧΡΟΝΟ.ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΕς ΠΟΛΕΙΣ ΕΚΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ?
    Και εδώ το ίδιο συμβαίνει. Μου είπαν από τον ΥΠΑΔ ότι πρέπει να καθοριστεί με προεδρικό διάταγμα η τιμή των ταινιών, σκαρφιστήρων κλπ. Μόνο τα αναλώσιμα της αντλίας δικαιολογούν (προς το παρόν).

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Πληροφορίες Θέματος

Users Browsing this Thread

Υπάρχουν 1 χρήστης/ες που πλοηγούνται σ' αυτό το θέμα. (0 μέλος/η και 1 επισκέπτης/ες)

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •