Σελίδα 3 από 8 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 77

Θέμα: Τελικά ποιος / ποια είσαι???

Γλυφιτζούρι Το avatar του χρήστη manoula
    Περιοχή
    ΜΑΡΟΥΣΙ
    Με λενε Νικη και ειμαι καλα! Πολυ θα το ηθελα δηλαδη γιατι ...

εαν ξαναπω οσα επεσαν και με πλακωσαν εδω και 2 χρονια ουτε στο χειροτερο εχθρο μου: Καρκινοπαθης η ιδια, εχασα τον αντρα μου τον Ιουνη
    απ την ιδια αρρωστια, εχω επισης σκληρυνση κατα πλακας 10 χρονια και διαγνωσμενο διαβητη 10 μηνες...

ΛΟΙΠΟΝ ειμαι 55 ετων με ενα γιο 29 και μια κορη 28, αντε και στα δικα σας οι λευτεροι
    μ αρεσει το Ιντερνετ, τα βιβλια και η Οικολογια πολυ πριν γινει της μοδας...

Σοκολάτα Το avatar του χρήστη eelenii
    Περιοχή
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Γειά σας κι απο'μένα..!Είμαι η Ελένη απο Θεσσαλονίκη..είμαι οσο φαίνομαι ηλικιακά και λίγο παρακάτω..,έχω διαβήτη απο το Μάιο του 2006 και συνεχίζω ακάθεκτη..!Μένω και σπουδάζω στη πόλη μου ελπίζοντας να πάρω κάποια στιγμή το πτυχίο μου!!!!!

Προφιτερόλ Το avatar του χρήστη sta1
    Περιοχή
    Αθήνα
    Είμαι ο Στάθης
    Διαβήτη έχει η κόρη μου εδώ και 3 χρόνια (τώρα είναι 12)
    Ο systran αυτοπροσώπως!
    Και για όσους δεν κατάλαβαν Χειρούργος αγγλικών !

Ζαχαροπλάστης Το avatar του χρήστη Vicky
    Περιοχή
    Athens, Greece, Greece
    Είμαι η Βίκυ, και έχω ΣΔΤ1 εδώ και.... περίπου 28 χρόνια!

Κατάγομαι από ένα μικρό χωριό του νομού Μεσσηνίας αλλά τα τελευταία 10 χρόνια ζω και εργάζομαι στην πρωτεύουσα...

Τα τελευταία.... πέντε χρόνια?, είμαι μέλος αυτού του forum και θα τολμήσω να πω ότι έχω γνωρίσει πολλά, καταπληκτικά φιλαράκια!!!
    Ήρωας...

Γλυφιτζούρι Το avatar του χρήστη nikolas4
    Περιοχή
    ΔΡΑΜΑ
    Καλημέρα,
    είμαι η Χρύσα και διαβήτη έχει ο μικρός μου Νικόλας 5 χρονών εδώ και ένα χρόνο και δύο μήνες. Η σύμπτωση διαβήτης και Νικόλας έχουν γενέθλια το ίδιο μήνα. Έτσι η τούρτα έχει δύο "κεριά".

Κουφέτο Το avatar του χρήστη diabetic_bullet
    Περιοχή
    ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
    Είμαι ο Αλέξανδρος από κορυδαλλό και είμαι ινσουλινοεξαρτώμενος από τα 17 μου χρόνια.Τώρα είμαι 32 και όλα βαίνουν καλώς!

Σοκολάτα Το avatar του χρήστη mariosinsuex
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μάριος εδώ..... ματιαγμένος από 3 ετών και αισίως στα 30 μου έχω καταλάβει ότι δεν ε΄μαι τρελός σαν τον αδερφό μου τον Morfea αλλά από τα 400 ίσως μου λείπουν μερικά.....................!!!!!!1

Γλυφιτζούρι Το avatar του χρήστη limix
    Περιοχή
    Αθήνα
    Εδώ Λίτσα speaking :)

Kαθότι έχω κι εγώ πολύ καιρό να κάνω την εμφάνιση μου σ' αυτό το forum, αυτό το topic ήταν ο,τι καλύτερο για να φρεσκάρουμε τη μνήμη μας κι εμείς που... κοντεύουμε να μείνουμε από απουσίες.

Λοιπόν, είμαι η Λίτσα, σύζυγος του πιο "γλυκού" ανθρώπου στο κόσμο, του Μιχάλη (ή, κατά το sugarfree του djtsaky), 35 ετών, διαβητικός από τα 8 του...
    -----------------------------------------------
    ...και μη μασάς!

[SIGPIC][/SIGPIC]

My Sugarfree BLOG

Προφιτερόλ Το avatar του χρήστη filos
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ Κέντρο (Δυστυχώς)

Talking Η Ζωή είναι ... ωραία !!

Κι εγώ άρχισα εδώ και δύο χρόνια να πίνω σκέτο τον καφέ μου, γιατί κατάλαβα ότι έχω (συν τοις άλλοις) περίσεια ζάχαρης στην σωματάρα μου !!

Είμαι ο Γιάννης "Φίλος" (Φίλο έχει ονομάσει η γυναίκα μου το NIVA μας που μας πηγαίνει εκεί που πάνε μόνον τα κατσίκια).
    Είμαι 55 ετών, γεννήθηκα στην Καλαμαριά Θεσσαλονίκης, τώρα κατοικώ στην Αθήνα, είμαι συνταξιούχος από τον Ιούλιο του 2009 (μετά από 35 χρόνια εργασίας), προσπαθώ να απολαμβάνω την ζωή μου όσο μπορώ καλύτερα, κάθε ημέρα που ανοίγω τα μάτια μου το πρωί την θεωρώ σαν να είναι γιορτή για εμένα !!
    Εάν πριν από τα πλείστα προβλήματα υγείας που έχω (ποσοστό αναπηρίας 82%), στενοχωριόμουν για δέκα προβλήματα και αγχωνόμουν πολύ με αυτά, τώρα ασχολούμαι το πολύ με δύο.

Κάθε ημέρα μου, είναι ξεχωριστή για εμένα, την ζω σαν να είναι η τελευταία μου !!
    Αισθάνομαι "αισιόδοξος" και πάντα "θετικά σκεπτόμενος" !!
    Γιάννης "Φίλος"
    Να μην ξεχάσω ... να συνεχίζω να Ζω ... !!!

Σοκολάτα Το avatar του χρήστη jdks
    Περιοχή
    Αγιος Νικόλαος
    Εγω ειμαι ο Γιαννης απο Κρητη με διαβητη απο τα 10 μου, σημερα 28.
    Για μενα απλα οτι "πετρα που θελει να κυλα ποτε δεν χορταριαζει"
    Να στε ολοι καλα και με το καλο να σμιγουμε και απο κοντα
    υγ: μπράβο Πέτρο (Morfea)

Σελίδα 3 από 8 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία

Πληροφορίες Θέματος

Users Browsing this Thread

Υπάρχουν 1 χρήστης/ες που πλοηγούνται σ' αυτό το θέμα. (0 μέλος/η και 1 επισκέπτης/ες)

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •