Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 25 από 25

Θέμα: Προτάσεις για το sugarfree!!!

spirosway
    Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Vicky Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ θα πω ότι αν δεν υπήρχαν όλοι αυτοί που ασχολούνται και με τις επιπλοκές και τη διερεύνησή τους, τώρα θα είχαμε πλήρη άγνοια..

Σπύρο μιλάς λες και έχεις πλήρη γνώση των πάντων...

Αν δεν υπήρχαν αυτά τα άρθρα, οι έρευνες, οι δημοσιεύσεις, θα ήξερες τι γίνεται??
    Κοίτα δεν είπα να μην υπάρχουν αλλά να χαρακτηρίζονται με ένα σύμβολο:p
    Έχω διαβάσει 100 διαφορετικά θέματα που ο κάθε καθηγητής ανακαλύπτει...τι?τα ίδια...
    ο διαβήτης βλάπτει χέρια πόδια μάτια κτλ κτλ...
    ας τα δείχνουμε όλα αυτά αλλά με κάποιο σύμβολο...να ξέρουμε εκ των προτέρων αν θέλουμε να το διαβάσουμε ή όχι...
    Με τα συμβολά θα διαλέγουμε όλοι τι θέλουμε να δούμε.....υπό ευθύνη δικιά μας...

εγώ πάντως αυτά τα λεφτά που ξοδεύουν να μας λένε τα ίδια θα τα προτιμούσα να τα δώσουν σε μια θεραπεία....αν δε θέλουν να βρούνε μια θεραπεία ας τα δώσουν στα παιδιά του 3ου κόσμου....τζάμπα χρόνος και χρήμα...άποψη μου πάντα...:)

@copier(george) Η επανάληψη είναι η μητέρα της μαθήσεως αλλά έτσι όπως πάμε στην επανάληψη μένουμε και δεν προχωράμε στο μέλλον....

Guest
    Περιοχή
    Αθηνα
    --Εγώ πιστεύω πάντως πως αν δεν διαβάσω το γράμμα, δεν ξέρω από πριν αν το περιεχόμενο θα με ενδιαφέρει, η αν θα μου χαλάσει την διάθεση, η αν θα μου είναι αδιάφορο. Αυτό δεν θέλω να το κρίνει κάποιος άλλος για εμένα
    --Επίσης δεν πιστεύω ότι με αυτήν την άρνηση, θα αναγκάσω τους ερευνητές να επιταχύνουν προς την εύρεση της θεραπείας, όσο για αυτό έχω καταλήξει στο συμπέρασμα <ένα την κάθε φορά>

Ζαχαροπλάστης Το avatar του χρήστη Vicky
    Περιοχή
    Athens, Greece, Greece
    Χωρίς να θέλω να γίνομαι η κακιά της υπόθεσης, έχω την εντύπωση ότι σε όλα τα δημοσιεύματα, ο τίτλος τους είναι αρκετός να καταλάβει κάποιος το περιεχόμενο...
    Ήρωας...

Γαλακτομπούρεκο Το avatar του χρήστη MRM
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Δεν είδα να υπάρχει στο ημερολόγιο η Παγκόσμια Ημέρα Διαβήτη... Θα ήθελα να προτείνω, αν θέλετε να το προσθέσουμε μιας και που πλησιάζει κι όλας

...nothing else matters...
    www.mariamanavi.gr

Γαλακτομπούρεκο Το avatar του χρήστη MRM
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη

Smile Πρόταση

Στις "Εμπειρίες Διαβήτη" υπάρχει το "Επίδομα". Μήπως να μεταφερόταν στο "Σακχαρώδης Διαβήτης στην Ελλάδα" που ήδη υπάρχουν παρόμοια θέματα εκεί??
    ...nothing else matters...
    www.mariamanavi.gr

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Πληροφορίες Θέματος

Users Browsing this Thread

Υπάρχουν 1 χρήστης/ες που πλοηγούνται σ' αυτό το θέμα. (0 μέλος/η και 1 επισκέπτης/ες)

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •