Σελίδα 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 43

Θέμα: Sugarfree.gr

Προφιτερόλ Το avatar του χρήστη omen
    Περιοχή
    Athens, Greece, Greece
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gavrii Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα γλυκιά παρέα! Λέγομαι Γιάννης Γαβριατόπουλος και έχω δύο αρνητικά στοιχεία. Το ένα είναι ότι είμαι υπάλληλος της Medtronic και το δεύτερο ότι δυσκολεύτηκα ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ πολύ να βρω το τρόπο να εγγραφώ στην ομάδα σας. Ασχολούμαι εδώ και δέκα χρόνια με τον διαβήτη σε διάφορες εταιρείες και με διάφορα προιόντα. Οι συζητήσεις σας θεωρώ ότι έχουν τεράστια αξία και πρασγματικά θα ήθελα να με δεχτείτε στην παρέα σας κυρίως σαν φίλο και όποτε εσείς κρίνετε σαν εκπρόσωπο της εταιρείας μου. Να ξέρετε ότι είμαι ανοιχτός στην κριτική γιατί αυτή μας βοηθάει να γίνουμε καλύτεροι. Πάνω απ'όλα όμως είμαι ανοιχτός στις εμπειρίες σας γιατί έτσι μαθαίνω από εσάς πράγματα και στάση ζωής. Και αυτό καμμία εκπαίδευση δεν μπορεί να το προσφέρει.
    Γεια σου Γιάννη, καλώς ήρθες! Τι εννοείς δυσκολεύτηκες να γραφτείς?
    Σαν εκπρόσωπο της εταιρίας δυστηχώς, θα πρέπει να μιλάς με τους υπεύθυνους του SugarFree και όχι μέσα από το φόρουμ. Όπως καταλαβαίνεις δεν είναι αυτός ο σκοπός του!
    Θα χαρώ να τα λέμε...

Προφιτερόλ Το avatar του χρήστη Natasa
    Περιοχή
    ΠΑΤΡΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Omen Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σαν εκπρόσωπο της εταιρίας δυστηχώς, θα πρέπει να μιλάς με τους υπεύθυνους του SugarFree και όχι μέσα από το φόρουμ. Όπως καταλαβαίνεις δεν είναι αυτός ο σκοπός του!
    Θα χαρώ να τα λέμε...
    Δηλαδή αν ρωτήσει κάποιος για παράδειγμα αν την αντλία της Medtronic την χορηγεί δωρεάν το ταμείο του....δεν μπορεί ένας εκπρόσωπος της εταιρίας να απαντήσει ώστε να έχουμε και εμείς την επίσημη άποψη??
    ...Ήρωας...

Περιοχή
    Athens, Greece, Greece
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Natasa Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδή αν ρωτήσει κάποιος για παράδειγμα αν την αντλία της Medtronic την χορηγεί δωρεάν το ταμείο του....δεν μπορεί ένας εκπρόσωπος της εταιρίας να απαντήσει ώστε να έχουμε και εμείς την επίσημη άποψη??
    Μπορεί να δώσει ένα τηλέφωνο ή email της εταιρίας και να μάθει ο εκάστοτε χρηστης! Γενικά προώθηση προϊόντων μέσα απο το φόρουμ, απαγαορέυεται ρητά!

Περιοχή
    ΠΑΤΡΑ
    Μπορεί να δώσει ένα τηλέφωνο ή email της εταιρίας και να μάθει ο εκάστοτε χρηστης! Γενικά προώθηση προϊόντων μέσα απο το φόρουμ, απαγαορέυεται ρητά!
    Ποιος μίλησε για προώθηση προιόντων???

Το θεωρώ πιο καλό να δώσει κάποιος μία υπεύθυνη απάντηση αν σε κάποιο θέμα έχουμε διαφωνίες ή απορίες!!

Ο σκοπός του φόρουμ είναι και η έγκυρη πληροφόρηση
    ...Ήρωας...

Guest
    Περιοχή
    Αθηνα
    Γνωρίζω ότι κ. Γαβριατοπουλος ξέρει πολλά μυστικά τρικ σε ότι έχει σχέση με την σωστή ρύθμιση της αντλίας εκεί πιστεύω ότι θα είναι πολύ χρήσιμος

Κουφέτο Το avatar του χρήστη gavrii
    Περιοχή
    Athens
    Θα χαρώ να τα λέμε...
    Omen καλημέρα!!.Η δυσκολία μου να γραφτώ προέρχεται ως επί το πλείστον από δικιά μου ανεπάρκεια.
    Σε ότι αφορά την εταιρεία ήθελα απλώς να είναι ξεκάθαρο ποιός είμαι. Μπαίνω σάυτό το forum σαν φίλος και σαν άνθρωπος που ενδιαφέρεται πολύ για την γνώμη σας. E-mail, διευθύνσεις , τηλέφωνα και υλικά της εταιρείας δεν πρόκειται φυσικά να μπουν στο forum. Αν ζητηθεί επίσημη άποψη θα απαντήσω. Σε όλα τα άλλα θέματα θα είμαι παρόν με την προσωπική μου άποψη ανοικτή σε οποιαδήποτε παρατήρηση.

Περιοχή
    Athens, Greece, Greece
    Ποιος μίλησε για προώθηση προιόντων???

Το θεωρώ πιο καλό να δώσει κάποιος μία υπεύθυνη απάντηση αν σε κάποιο θέμα έχουμε διαφωνίες ή απορίες!!

Ο σκοπός του φόρουμ είναι και η έγκυρη πληροφόρηση
    Τα ευκόλος εννοούμενα τα παραλοίπω! Ειδικά μεταξύ μας! Απλά φαντάσουν να ξεκινήσουν και άλλες εταιρίες να κάνουν το ίδιο, τι συνέπεια θα έχει! Κοίτα μπροστά...
    Όσο αφορά την προσωπική του άποψη, την θέλουμε και την ποθούμε όσο τίποτε άλλο! Μέσα από την προσωπική του άποψη θα "βγάλει" και την επαγγελματική του εμπειρία! Όποτε για να μην μαρκολογούμε, είμαστε ανοιχτοί σε συμβουλές, αλλά όχι σε απαντήσεις που με τον ένα ή τον άλλο τρόπο, προωθούν προϊόντα...

και τέλος OXI! σκόπος του φόρουμ δεν είναι η έγκυρη πληροφόρηση! Αυτός είναι σκοπός του site, και γι' αυτό υπάρχει.! Σκόπος του φόρουμ είναι η επικοινωνία και η συζήτηση μελών για θέματα σχετικά ή όχι με το διαβήτη. Από εκεί βέβαια βγαίνουν και καλές πληροφορίες!

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kossttaass Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γνωρίζω ότι κ. Γαβριατοπουλος ξέρει πολλά μυστικά τρικ σε ότι έχει σχέση με την σωστή ρύθμιση της αντλίας εκεί πιστεύω ότι θα είναι πολύ χρήσιμος
    Ο καθένα που έχει μια άποψη, γνώση, εμπείρια θα είναι πολύ χρήσιμος! Όποτε τον καλωσορίζουμε!

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gavrii Εμφάνιση μηνυμάτων
    Omen καλημέρα!!.Η δυσκολία μου να γραφτώ προέρχεται ως επί το πλείστον από δικιά μου ανεπάρκεια.
    Σε ότι αφορά την εταιρεία ήθελα απλώς να είναι ξεκάθαρο ποιός είμαι. Μπαίνω σάυτό το forum σαν φίλος και σαν άνθρωπος που ενδιαφέρεται πολύ για την γνώμη σας. E-mail, διευθύνσεις , τηλέφωνα και υλικά της εταιρείας δεν πρόκειται φυσικά να μπουν στο forum. Αν ζητηθεί επίσημη άποψη θα απαντήσω. Σε όλα τα άλλα θέματα θα είμαι παρόν με την προσωπική μου άποψη ανοικτή σε οποιαδήποτε παρατήρηση.
    Ευτυχώς που δεν ζήτησες απο τη Νατάσα να σου δείξει!
    Εγώ πάντως λέω το αντίθετο. Προτιμώ να βάλεις τηλ. επικοινωνίας για να μιλήσεις με τους χρήστες σε προσωπικό επίπεδο, αλλά δεν θέλω να γίνουν παρουσίασεις, προβολές και προτροπές σε προϊόντα! Αυτα γίνονται σε συνεργασία με τους υπέυθυνους του SugarFree, γιατί πέφτουν στην κατηγορία των διαφημήσεων!

Περιοχή
    ΠΑΤΡΑ
    Πιστεύω ότι σκοπός του φόρουμ είναι ΚΑΙ η έγκυρη ενημέρωση..διαφορετικά δεν θα βάζαμε έρευνες...δεν θα απαντούσαμε με επίσμα link...και θα λέγαμε μόνο προσωπικές εμπειρίες!

Το φόρουμ πιστεύω ότι πρέπει να είναι όλα αυτά μαζί!!!

Και δεν κατάλαβα..γιατί ευτυχώς που δεν ζήτησε από μένα βοήθεια???
    ...Ήρωας...

Περιοχή
    Athens, Greece, Greece
    Πιστεύω ότι σκοπός του φόρουμ είναι ΚΑΙ η έγκυρη ενημέρωση..διαφορετικά δεν θα βάζαμε έρευνες...δεν θα απαντούσαμε με επίσμα link...και θα λέγαμε μόνο προσωπικές εμπειρίες!

Το φόρουμ πιστεύω ότι πρέπει να είναι όλα αυτά μαζί!!!

Και δεν κατάλαβα..γιατί ευτυχώς που δεν ζήτησε από μένα βοήθεια???
    εμείς...οι χρήστες...οι διαβητικοί...η οικογένεια τους...

Περιοχή
    ΠΑΤΡΑ
    εμείς...οι χρήστες...οι διαβητικοί...η οικογένεια τους...
    Δηλαδή?
    ...Ήρωας...

Πληροφορίες Θέματος

Users Browsing this Thread

Υπάρχουν 4 χρήστης/ες που πλοηγούνται σ' αυτό το θέμα. (0 μέλος/η και 4 επισκέπτης/ες)

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •