Σελίδα 8 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 678
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 71 έως 75 από 75

Θέμα: Ελεύθερη ή όχι η πρόσβαση στα μή μέλη ;

Παγωτό Το avatar του χρήστη stampa
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    βάλε ηλεκτρονικά εισιτήρια μη μπερδευόμαστε
    Ο χώρος τις υπογραφής μου ενοικιάζεται ή ανταλλάσσεται με μεζονέτα στο Πανόραμα ή στο Ωραιόκαστρο (Θεσσαλονίκης) για παραπάνω πληροφορίες απευθυνθείτε εντός

ΓΝΩΣΙΣ ΔΙΑ ΤΗΣ ΙΣΧΥΟΣ

Προφιτερόλ Το avatar του χρήστη omen
    Περιοχή
    Athens, Greece, Greece
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stampa Εμφάνιση μηνυμάτων
    βάλε ηλεκτρονικά εισιτήρια με μπερδευόμαστε

και αν κυκλοφορήσουν στη μαύρη αγορά??

Παγωτό Το avatar του χρήστη stampa
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    γιαυτό το είπα μπας και δουλέψουμε και ημείς οι μαυραγορίτες ... μπας και πουλήσω κανα διαρκείας
    Ο χώρος τις υπογραφής μου ενοικιάζεται ή ανταλλάσσεται με μεζονέτα στο Πανόραμα ή στο Ωραιόκαστρο (Θεσσαλονίκης) για παραπάνω πληροφορίες απευθυνθείτε εντός

ΓΝΩΣΙΣ ΔΙΑ ΤΗΣ ΙΣΧΥΟΣ

Γλυφιτζούρι Το avatar του χρήστη showman
    Περιοχή
    Σαλονικη
    Φιλοι μου,

ετσι πως ειναι τωρα το site και δεν επιτρεπεται σε μη μελη να μπουν στο φορουμ και να διαβασουν τα τοσο χρησιμα για εναν διαβητικο post, οχι μονο δε προσελκυουμε το ενδιαφερον καποιου για εγγραφη στο site αλλα του στερουμε και να διαβασει τις οσες εμπειριες μας εχουμε γραψει κατι που πιθανον θα του ηταν χρησιμες στη ζωη του με το διαβητη.

Προσωπικα, το (παλαιοτερα ενεργοποιημενο για ολους) φορουμ ηταν αυτο που με εκανε να γινω μελος ωστε να μπορω να μοιραστω τις εμπειριες μου, να βοηθηθω και οσο μπορω να βοηθησω. Αλλωστε, η προσβαση στη γνωση (μικρη η μεγαλη) θα επρεπε να ειναι προνομιο του καθενος.

Για ολα τα παραπανω, αλλα και για να μειωθουν οι εγγραφες απο μελη που φτιαχνουν λογαριασμο απλα για να μπουν 1 φορα κ επειτα δεν τον ξαναχρησιμοποιουν, ψηφιζω ναι στην προσβαση του φορουμ σε μη μελη!
    Απόλαυσε τη γλυκιά πλευρά της ζωής!

Προφιτερόλ Το avatar του χρήστη omen
    Περιοχή
    Athens, Greece, Greece
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο showman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλοι μου,

ετσι πως ειναι τωρα το site και δεν επιτρεπεται σε μη μελη να μπουν στο φορουμ και να διαβασουν τα τοσο χρησιμα για εναν διαβητικο post, οχι μονο δε προσελκυουμε το ενδιαφερον καποιου για εγγραφη στο site αλλα του στερουμε και να διαβασει τις οσες εμπειριες μας εχουμε γραψει κατι που πιθανον θα του ηταν χρησιμες στη ζωη του με το διαβητη.

Προσωπικα, το (παλαιοτερα ενεργοποιημενο για ολους) φορουμ ηταν αυτο που με εκανε να γινω μελος ωστε να μπορω να μοιραστω τις εμπειριες μου, να βοηθηθω και οσο μπορω να βοηθησω. Αλλωστε, η προσβαση στη γνωση (μικρη η μεγαλη) θα επρεπε να ειναι προνομιο του καθενος.

Για ολα τα παραπανω, αλλα και για να μειωθουν οι εγγραφες απο μελη που φτιαχνουν λογαριασμο απλα για να μπουν 1 φορα κ επειτα δεν τον ξαναχρησιμοποιουν, ψηφιζω ναι στην προσβαση του φορουμ σε μη μελη!
    Δυστηχώς έχει τελειώσει το θέμα αυτό και θα παραμείνει κλειστό.
    Η εγγραφή είναι δωρέαν και εύκολη, οπότε δεν "στερούμε" πληροφορίες από κανένα.
    Υπάρχουν πολλοί λόγοι για τους οποίους έχει κλείσει το φόρουμ, μετά από πολύ σκέψη και συζητήσεις. Δεν μας ενοχλούν οι χρήστες που μπαίνουν μια φορά και μετά δεν μπαίνουν, έχουμε βγάλει πρόγραμμα και γι' αυτούς!

Θα παρακαλούσα κάποιος mod να το κλειδώσει.

Ευχαριστώ πολύ για την κατανόηση!

Πληροφορίες Θέματος

Users Browsing this Thread

Υπάρχουν 1 χρήστης/ες που πλοηγούνται σ' αυτό το θέμα. (0 μέλος/η και 1 επισκέπτης/ες)

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •