Σελίδα 77 από 77 ΠρώτηΠρώτη ... 2767757677
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 761 έως 764 από 764

Θέμα: Αντλία Ινσουλίνης

Γλυφιτζούρι Το avatar του χρήστη zoefio
    Περιοχή
    Λευκωσία
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bbrock Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΤΗΝ ΑΝΤΛΙΑ ΕΔΩ ΚΑΙ 1,5 ΧΡΟΝΟ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΒΡΗΚΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΨΕΜΕ ΕΙΧΑ ΠΟΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΛΟΓΩ ΑΡΡΥΘΜΙΣΤΟΥ ΖΑΓΧΑΡΟΥ.ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΤΗΝ ΑΝΤΛΙΑ ΤΗΣ MEDRONIC ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΦΙΛΟΣ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΠΛΕΩΝ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΟΥΣ ΣΩΜΑΤΟΣ ΜΟΥ.ΜΕ ΧΑΡΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΟΠΟΙΟΝ ΘΕΛΕΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ,ΚΑΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΟΙ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ ΑΛΛΑ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥΛΑΝΕ ΜΟΝΟ ΤΟ ΠΡΟΙΝ,ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΡΩΤΑΤΕ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΖΟΥΝΕ ΜΕ ΑΥΤΕΣ..
    ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΜΕΡΑ
    Άλλωστε γι'αυτό είμαστε εδώ! :)
    θα συμφωνήσω με τον προλαλήσαντα!
    zor yok γιατί... η ζωή είναι ωραία..

Κουφέτο Το avatar του χρήστη vstam
    Περιοχή
    Αργοστόλι
    Καλημέρα σας!

Μα κάνω μια εντελώς κουφή ερώτηση.... Έχει πετάξει με αεροπλάνο κάποιος/α με αντλία; Στον έλεγχο σας λένε τίποτα; Και ρωτάω επειδή εμείς έχουμε πάντα πρόβλημα με τι ενέσεις και ινσουλίνες που κουβαλάμε στο αεροπλάνο - μόνο στα ελληνικά αεροδρόμια μας προκαλούν πρόβλημα, στα άλλα αναγνωρίζουν αμέσως τι είναι και ξέρουν ότι επιτρέπεται η μεταφορά τους στην καμπίνα επιβατών.
    Την βγάζεις για λίγο ή τους λες τι είναι και ελπίζεις ότι δεν θα σε περάσουν για τρομοκράτη;
    Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας.
    Την έχω δαγκάσει τη λαμαρίνα και μου αρέσει!

Βασίλης

Γαλακτομπούρεκο Το avatar του χρήστη MRM
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vstam Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα σας!

Μα κάνω μια εντελώς κουφή ερώτηση.... Έχει πετάξει με αεροπλάνο κάποιος/α με αντλία; Στον έλεγχο σας λένε τίποτα; Και ρωτάω επειδή εμείς έχουμε πάντα πρόβλημα με τι ενέσεις και ινσουλίνες που κουβαλάμε στο αεροπλάνο - μόνο στα ελληνικά αεροδρόμια μας προκαλούν πρόβλημα, στα άλλα αναγνωρίζουν αμέσως τι είναι και ξέρουν ότι επιτρέπεται η μεταφορά τους στην καμπίνα επιβατών.
    Την βγάζεις για λίγο ή τους λες τι είναι και ελπίζεις ότι δεν θα σε περάσουν για τρομοκράτη;
    Φέτος που ταξίδεψα τη 1 φορά τη φορούσα και πέρασα από το μηχάνημα χωρίς να τη βγάλω και τις υπόλοιπες 3 την είχα βγάλει. Με σταμάτησαν όμως γιατί στην τσάντα μου απορούσαν γιατί είχα μαζί μου το στυλό και τι ήταν αυτό και για το ψαλίδι το παιδικό το οποίο χρειάζομαι για να κόβω τις μεμβράνες τις προστατευτικές για τον καθετήρα (1 φορά από τις 4 είδαν το ψαλίδι και μου κάνανε ολόκληρο θέμα)!!! Με σταμάτησαν εκεί και με ρωτούσαν πόση ώρα για τα 2 αντικείμενα και με περικύκλωσαν!!!!

1000 φορές με πλοίο που έχω την ησυχία μου!!!!
    ...nothing else matters...
    www.mariamanavi.gr

Καραμέλα Το avatar του χρήστη shadow
    Περιοχή
    XANIA
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vstam Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα σας!

Εγω αν κ χρησιμοποιώ συχνα το αεροπλάνο δε έχω προβλημα με την αντλια...την δείχνω στον έλενχο κ την αναγνωρίζουν μια χαρά..δεν την βγάζω καθόλου.

Βέβαια έχω καμία φορά πρόβλημα με τα στυλό που κρατάω (για παν ενδεχόμενο) διότι χρησιμοποιώ ακόμα τα μεταλικά...
    The sublime and the ridiculous are often so nearly related that it is difficult to class them separately. Tom Paine

Σελίδα 77 από 77 ΠρώτηΠρώτη ... 2767757677

Πληροφορίες Θέματος

Users Browsing this Thread

Υπάρχουν 1 χρήστης/ες που πλοηγούνται σ' αυτό το θέμα. (0 μέλος/η και 1 επισκέπτης/ες)

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •