Σελίδα 3 από 8 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 77

Θέμα: Καλή διατροφή please...

Σοκολατάκι Το avatar του χρήστη sugarvampire
    Περιοχή
    Athens
    Συμφωνω με ολα εκτος απο το σχολιο για τους αντρες....

Καλως ηλθες Σοφία :D

Προφιτερόλ Το avatar του χρήστη omen
    Περιοχή
    Athens, Greece, Greece
    Όντως αυτό με τους άντρες είναι...περίεργο αν μη τι άλλο...Algor! Για βάλε τάξη!

Γλυφιτζούρι
    Να βάλω εγώ καλύτερα? Ο Algor είναι πιγμένος αυτό το καιρό! Βάλτε κι εδώ chat να μιλάμε!!!!

Vickym
    Guest

Άντρες!

Άντρες δε θέλω αηδίες σας παρακαλώ, δεν το είπαμε για να σας πικάρουμε, το είπαμε απλά γιατί ισχύει και δεν είναι απαραίτητα ελάττωμα...

Αυτό το πείσμα και η επιμονή σας είναι που σας κάνει επιτυχημένους και...κάπως χαριτωμένους θα έλεγα!

Απλά μερικές φορές σας κάνει και λίγο δύσκολους, όπως και εμάς άλλωστε! Εμείς αναφερόμασταν στη συγκεκριμένη περίπτωση της Σοφίας!

Επίσης μην μου πείτε ότι σε θέματα διατροφής δεν είσαστε και κάπως μυστήριοι..παραδεχτείτε το!

Ειρήνη υμίν λοιπόν...

Καραμέλα
    Έχει δίκιο η Βίκυ! Είναι αποδεδειγμένο ότι οι περισσότεροι άντρες, ειδικά σε θέματα φαγητού είναι λίγο εώς πολύ περίεργοι! Γι' αυτό άλλωστε οι καλύτεροι sef είναι άντρες!

Vickym
    Guest

Ω ναι!

Πες τα χρυσόστομη, γιατί τούτοι εδώ νομίζουν ότι το λέμε για να τους πικάρουμε...

Μήπως τώρα έχετε καμία αντίρρηση?

Καραμέλα Το avatar του χρήστη Algor
    Περιοχή
    London
    Να 'μαι κι εγώ!!! Τι λέτε ωρέ για τους άνδρες! Δύσκολοι? Περίεργοι? Αμ δε! Λάθος σας είπανε! Δεν είμαστε ούτε δύσκολοι, ούτε περίεργοι, ούτε ξεμωραίνουμε όταν μεγαλώνουμε! Αυτά είναι συκοφαντίες που βγάλατε μόνες σας! Μπορεί να έχουμε κάποιες προτιμήσεις στο φαγητό μας, αλλά ως εκεί!

Είδες Sardel? Έβαλα τάξη?

Πέρα από τη πλάκα γιατί τα λές αυτά που λές Σοφία? Δεν προσέχει ο μπαμπάς σου?

Σοκολατάκι Το avatar του χρήστη sugarvampire
    Περιοχή
    Athens

Δε μπορω να μη σχολιασω.... :p

Συγνωμη αλλα νομιζω οτι δεν ειναι θεμα φυλου αλλα θεμα ανθρωπου !! :D Δε νομιζω οτι υπαρχει καποιο στοιχειο (στον χαρακτηρα εννοω) που να εμφανιζεται εντονοτερα ειτε στους αντρες ειτε στις γυναικες ! Οποτε με αυτο το επιχειρημα κοντραριζω το επιχειρημα με τους σεφ! (Σας επεισα κοριτσια? )

Καραμέλα
    Καλά αυτό με τους σέφ είναι πιστεύω γεγονός! Δεν ξέρω για Ελλάδα, μιλάω γενικά στο κόσμο...Πάντως εννοείται ότι αυτό που λές είναι απόλυτα σωστό!;)

Vickym
    Guest

Ναι συμφωνώ!

Συμφωνώ απόλυτα ότι είναι θέμα ανθρώπου...

Όμως πλάκα δεν είχε που εντάθηκαν λίγο τα πνεύματα?

Βλέπω τα φόρουμ μας έχουν θερμόαιμους ανθρώπους, έτοιμους να υπερασπιστούν τη γνώμη τους...

Και ο Sugarvampire να είναι η "φωνή της λογικής"!

Πώς σου φαίνεται αυτό φίλε μας?:D

Σελίδα 3 από 8 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία

Πληροφορίες Θέματος

Users Browsing this Thread

Υπάρχουν 1 χρήστης/ες που πλοηγούνται σ' αυτό το θέμα. (0 μέλος/η και 1 επισκέπτης/ες)

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •