Σελίδα 1 από 10 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 96

Θέμα: Αλλαγές αλά Web 2.0

Προφιτερόλ Το avatar του χρήστη omen
    Περιοχή
    Athens, Greece, Greece

Αλλαγές αλά Web 2.0

Ξέρει κανείς τί είναι το web 2.0? Για να σας πώ για τις νέες αλλαγές...

Γλυφιτζούρι Το avatar του χρήστη nodas
    ξερω εγω, ριχτα
    Σασα Μπαστα: Επιστροφη στην ποιοτητα

Mετατρεψτε τε την γλυκοζυλιωμενη σε mg/dl

spirosway
    Guest

WEB 2

Όσοι θέλουν να δουν τι είναι και κάποιες λεπτομέρειες ας μπουν εδώ....
    http://en.wikipedia.org/wiki/Web_2

Περιοχή
    Athens, Greece, Greece
    Μπράβο παιδιά κι ευχαριστώ!

Τι πιστέυετε λοιπόν...να προχωρήσουμε σε τέτοιες αλλαγές?

Και μια σημαντική ερώτηση...είστε ευχαριστημένοι με το φόρουμ? Σαν τρόπος επικοινωνίας?

Παιδιά όλοι να πούμε...

Το forum θελει σωστους moderators και μια πιο καλη δομη οπως εχω αναφερει σε ενα αλλο τοpic

To site εχει εφαρμογες απο Web 2.0 αν δεν ηταν web 2.0 τωρα δεν θα μιλαγαμε το θεμα ειναι να βελτιωθουν και προστεθουν και νεες

Ειναι σημαντικο να συμμετεχουν ολοι, και να εκφρασουν τις αποψεις τους και καλο ειναι να γινει κανενα Online ερωτηματολογιο για την εξαγωγη σωστων συμπερασματων

Π.χ
    Παλια δομη:
    1) Σας Αρεση η υπαρχουσα δομη του Forum Ναι Oχι αν οχι Column με παρατηρησεις
    κλπ

Nεα Features:

1)Θελετε Rss Ναι Οχι -> παρτε ενα Link και δειτε τι κανει αν δεν γνωριζεται
    2)Θελετε Wiki Ναι Οχι -> Παρτε ενα Link και δειτε τι κανει αν δεν γνωριζεται
    Κλπ

Γιατι οι ελληνες ειμαστε λαος που πρεπει να μας τα βγαλεις με το Τσιγκελι

Περιοχή
    Athens, Greece, Greece
    wiki!!! πολύ καλή σκέψη...μπράβο Νόντα...το θέμα δομή είναι λίγο σχετικό και πιστεύω θα μπερδευτούμε αν μιλήσουμε όλοι...καλό θα ήταν να το συζητήσουμε σαν ιδέα (δηλαδή όλοι να πούμε τι πιστεύουμε), αλλά ολοκληρωτικά απο τον καθένα και τέλος οι mods μας να βγάλουν την τελική...

Mods...Νόντα έχω αναφερθεί πολλές φορές στο συγκεκριμένο θέμα και ο λόγος που δεν σου απάντησα στο pm, είναι απλά ότι θα ήθελα να το κάνω από κοντά!

Οι mods μας αυτή τη στιγμή είναι σούπερ παιδιά (σχεδόν όλοι...), πίστεψε τους ξέρω και το ξέρω καλά! Δεν πληρώνονται! Δεν πέρνουν διαταγές! Απλά βοηθάνε για το καλύτερο αποτέλεσμα του φόρουμ αυτή τη στιγμή! Δεν είναι "ειδικοί" σε φόρουμ! Είναι ακριβως το αντίθετο και φυσικά αυτό ήταν το ζητούμενο εξαρχής! Είμαστε μια παρέα και απλά χρειαζόματσε κάποιον να μας βάλει σε τάξη, αν κάτι πάει στραβά κάποια στιγμή!
    Δεν διώχνουμε...δεν απειλούμε και φυσικά δεν ελέγχουμε κανένα! Είμαστε παρέα...είμαστε ομάδα...είμαστε όλοι μαζί για να αντιμετωπίσουμε το πρόβλημα που ονομάζεται Σαγχαρώδης Διαβήτης!

Θα το εκτιμούσα αν το συγκεκριμένο θέμα δεν περιοριζόταν στους Mods αλλά σε θέματα βελτίωσης αυτού του διαδικτυακού τόπου!

Σε ευχαριστώ πολύ, για τις πολύ καλές σου ιδέες! Και οι υπόλοιποι να πούμε έτσι...?

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Omen Εμφάνιση μηνυμάτων
    χχχ
    Ελπιζω να τα πουμε απο κοντα στο meeting

Προφιτερόλ Το avatar του χρήστη Natasa
    Περιοχή
    ΠΑΤΡΑ
    wiki!!! πολύ καλή σκέψη...μπράβο Νόντα...το θέμα δομή είναι λίγο σχετικό και πιστεύω θα μπερδευτούμε αν μιλήσουμε όλοι...καλό θα ήταν να το συζητήσουμε σαν ιδέα (δηλαδή όλοι να πούμε τι πιστεύουμε), αλλά ολοκληρωτικά απο τον καθένα και τέλος οι mods μας να βγάλουν την τελική...

Mods...Νόντα έχω αναφερθεί πολλές φορές στο συγκεκριμένο θέμα και ο λόγος που δεν σου απάντησα στο pm, είναι απλά ότι θα ήθελα να το κάνω από κοντά!

Οι mods μας αυτή τη στιγμή είναι σούπερ παιδιά (σχεδόν όλοι...), πίστεψε τους ξέρω και το ξέρω καλά! Δεν πληρώνονται! Δεν πέρνουν διαταγές! Απλά βοηθάνε για το καλύτερο αποτέλεσμα του φόρουμ αυτή τη στιγμή! Δεν είναι "ειδικοί" σε φόρουμ! Είναι ακριβως το αντίθετο και φυσικά αυτό ήταν το ζητούμενο εξαρχής! Είμαστε μια παρέα και απλά χρειαζόματσε κάποιον να μας βάλει σε τάξη, αν κάτι πάει στραβά κάποια στιγμή!
    Δεν διώχνουμε...δεν απειλούμε και φυσικά δεν ελέγχουμε κανένα! Είμαστε παρέα...είμαστε ομάδα...είμαστε όλοι μαζί για να αντιμετωπίσουμε το πρόβλημα που ονομάζεται Σαγχαρώδης Διαβήτης!

Θα το εκτιμούσα αν το συγκεκριμένο θέμα δεν περιοριζόταν στους Mods αλλά σε θέματα βελτίωσης αυτού του διαδικτυακού τόπου!

Σε ευχαριστώ πολύ, για τις πολύ καλές σου ιδέες! Και οι υπόλοιποι να πούμε έτσι...?
    Για να σου πουμε την γνώμη μας θα πρέπει να μας εξηγήσεις τι σημαίνουν αυτα που λέτε....!

Δεν είμαστε όλοι της τεχνολογίας..πώς να το κάνουμε...
    ...Ήρωας...

Περιοχή
    Athens, Greece, Greece
    Μα ο Σπύρος έχει βάλει link ποιο πάνω...δεν είναι τεχνολογία...είναι...δεν μου έρχετε η λέξη...τρόπος λειτουργίας, διαχείρισης και εισαγωγής του περιεχομένου...διάβασε το αξίζει!

Προφιτερόλ Το avatar του χρήστη Natasa
    Περιοχή
    ΠΑΤΡΑ
    Μα ο Σπύρος έχει βάλει link ποιο πάνω...δεν είναι τεχνολογία...είναι...δεν μου έρχετε η λέξη...τρόπος λειτουργίας, διαχείρισης και εισαγωγής του περιεχομένου...διάβασε το αξίζει!
    Για ποιον αξίζει?

Θέλω μαθήματα online.....
    ...Ήρωας...

Πληροφορίες Θέματος

Users Browsing this Thread

Υπάρχουν 1 χρήστης/ες που πλοηγούνται σ' αυτό το θέμα. (0 μέλος/η και 1 επισκέπτης/ες)

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •