Σελίδα 3 από 21 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 209

Θέμα: Guardian RT

spirosway
    Guest
    Κοίτα εδώ....http://www.medtronic.com/UK/physicians/guardian_rt.html και
    http://wwwp.medtronic.com/Newsroom/L...eet&lang=en_US
    αν δε σε καλύψουν αυτά τα site πες μου να σου πω και άλλα site...

Super Moderator Το avatar του χρήστη Copier
    Περιοχή
    Πειραιάς
    Kerasoula , ο σύνδεσμος για την συσκευή που αναφέρεσαι είναι εδώ
    " Oh, think twice,
    it's another day for you and me in paradise "

Καραμέλα Το avatar του χρήστη kerasoula
    Περιοχή
    πατρα
    ευχαριστω πολυ παιδια...απο οτι ειδα ειχατε ασχοληθει με την συσκευη αυτη...πανακριβη και οχι ιδιαιτερα λειτουργικη...

spirosway
    Guest

Arrow

Αν θες μπορείς να βρεις πολλές τέτοιες συσκευές αν ψάξεις μέσα στο Yahoo ή στο Google!!!

Κουφέτο

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kerasoula Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα!ξερει κανεις για αυτη την συσκευη?Απο οτι διαβασα το συστημα αυτο ελεγχει τις τιμες της γλυκοζης και χτυπαει συναγερμο οταν οι τιμες ειναι ιδιαιτερα χαμηλες η το αντιθετο.Το εχει χρησιμοποιησει κανεις απο εσας ?
    δεν συμφερει να το χρησιμοποιεις συννεχεια....γι αυτον που θελει να το φορεσει για καποιο χρονικο διαστημα μικρο ωστε να υπολογισει τις αναγκες του για ινσουλινη και γενικα τις διακυμανσεις του σακχαρου του στη διαρκεια του 24ωρου ωστε νακαταλαβαινει την ευαισθησια του αναλογα με το αν ειναι πρωι απογευμα ή βραδυ .ή κατα την διαρκεια του υπνου ειναι εξαιρετικο.....το χρησιμοποιησα ήδη δυο φορες και μου κοστισε 56 Ε για 6 μερες...αυτα που καταλαβα για το σακχαρα μου ειναι παρα πολλα καιπολυ χρησιμα

Περιοχή
    πατρα
    nek δεν καταλαβα κατι,ειπες πως χρησιμοποιησες την συσκευη 2 φορες.Δεν την αγορασες η' μπορεις να την παρεις δοκιμαστικα???

Προφιτερόλ Το avatar του χρήστη Natasa
    Περιοχή
    ΠΑΤΡΑ
    nek δεν καταλαβα κατι,ειπες πως χρησιμοποιησες την συσκευη 2 φορες.Δεν την αγορασες η' μπορεις να την παρεις δοκιμαστικα???
    Μπορείς να την "νοικιάσεις"(κάπως έτσι τέλος πάντων!!)

Εγώ την συσκευή που ξέρω την έχει η medtronic και καλό θαταν αν σε ενδιαφέρει να πάρεις ένα τηλ για περισσότερες πληροφορίες!το τηλ που ξέρω εγω είναι 8001163866(ανοιχτή γραμμή επικοινωνίας)
    ...Ήρωας...

Περιοχή
    πατρα

Talking

Σε ευχαριστω Νατασα!!κατι τετοιο ειχα ακουσει και ηθελα να μαθω πως γινεται αυτη η <ενοικιαση>...

Κουφέτο
    ακριβως σαν ενοικιαση...απλα πληρωνεις το κοστος του αισθητηρα...παρε στο τηλ που σου εδωσαν ειναι χωρις χρεωση....καλο ειναι παντως τα αποτελεσματα να τα δεις με το γιατρο σου και για την ακριβεια πρεπει να ξερει ο γιατρος σου να ΄΄διαβαζει΄΄τα δεδομενα του μηχανηματος

Super Moderator Το avatar του χρήστη Copier
    Περιοχή
    Πειραιάς
    Δεν χρειάζεται να ξέρει ο γιατρός τίποτα επιπλέον. Μόλις επιστρέψεις το μηχάνημα εκείνοι το ενώνουν στον υπολογιστή τους και κατεβάζουν όλα τα στοιχεία που έχει στην μνήμη του. Σου δίνουν εκτυπώσεις όλων των ημερών με την διακύμανση του ζαχάρου .
    " Oh, think twice,
    it's another day for you and me in paradise "

Σελίδα 3 από 21 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία

Πληροφορίες Θέματος

Users Browsing this Thread

Υπάρχουν 1 χρήστης/ες που πλοηγούνται σ' αυτό το θέμα. (0 μέλος/η και 1 επισκέπτης/ες)

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •