Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 29

Θέμα: Υπογλυκαιμία

ice_cream
    Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ληδα Εμφάνιση μηνυμάτων
    γεια σου !εχεις σκεφτει το ενδεχομενο να μην ειναι υπογλυκαινια αλλα υποταση??η αδερφη μου εχει τα ιδια συμπτωματα με σενα και μολις πιει πορτοκαλαδα γινεται περδικι!!
    Και αυτό μπορει να είναι, που λεει και η Ληδα.
    Ψαξε το και το βασικότερο μην αγχωθείς

Προφιτερόλ Το avatar του χρήστη Natasa
    Περιοχή
    ΠΑΤΡΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ληδα Εμφάνιση μηνυμάτων
    γεια σου !εχεις σκεφτει το ενδεχομενο να μην ειναι υπογλυκαινια αλλα υποταση??η αδερφη μου εχει τα ιδια συμπτωματα με σενα και μολις πιει πορτοκαλαδα γινεται περδικι!!
    Πιστεύω το ότι η πορτοκαλάδα αυξάνει την πίεση...είναι μύθος!!!!Δεν υπάρχει κάποια βάση σε αυτό!!!!

Γνώμη μου είναι ότι μια πορτοκαλάδα σε κατάσταση υπότασης μόνο ψυχολογικά μας "ανεβάζει"!
    ...Ήρωας...

Γλυφιτζούρι Το avatar του χρήστη alkis76
    Περιοχή
    Χανιά
    Ελπίδα γεια σου και καλωσήρθες! Τα συμπτώματα που αναφέρεις είναι κλασσικά σε αρκετές περιπτώσεις παθήσεων. Μια επίσκεψη στο γιατρό και μια σειρά εξετάσεων, όπως η γενική αίματος και η καμπύλη ζαχάρου, θα σου δείξουν με ακρίβεια αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα και ποιο είναι αυτό. Οπότε, βάλτο στο πρόγραμμά σου και περιμένουμε νέα.
    Είμαι γλυκύτατος και αυτό είναι κλινικά διαπιστωμένο

Μετα απο μερες επέστρεψα. Χθες πηρα τα αποτελεσματα απο εξετασεις αιματος.Η παθολογος ειπε οτι δεν εχω τιποτα....θεε μου..απελπιστηκα.. ολα λεει καλα.
    σακχαρο 99.
    χοληστερολη 170
    τριγλυκεριδια 67
    αιματοκριτης 41
    Δεν εδωσε συνεχεια...αρα δεν θα φταιει το σακχαρο μου...
    just..smile

Ζαχαροπλάστης Το avatar του χρήστη Vicky
    Περιοχή
    Athens, Greece, Greece
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο elpida Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μετα απο μερες επέστρεψα. Χθες πηρα τα αποτελεσματα απο εξετασεις αιματος.Η παθολογος ειπε οτι δεν εχω τιποτα....θεε μου..απελπιστηκα.. ολα λεει καλα.
    σακχαρο 99.
    χοληστερολη 170
    τριγλυκεριδια 67
    αιματοκριτης 41
    Δεν εδωσε συνεχεια...αρα δεν θα φταιει το σακχαρο μου...
    Μια χαρά!!!!

Μπράβο σου!!
    Ήρωας...

ευχαριστω πολυ!
    just..smile

τελικα δεν ειναι ολα μια χαρα μαλλον...Πηγα σε ενδοκρινολογο και στην εξεταση του λαιμου μου βρηκε διογκωμενο τον θυρεοειδη μου και ισως και εναν οζο...αχ....γι'αυτο μαλλον νιωθω καθε μερα χαλια...αυριο θα κανω αιμα, υπερηχο και σπινθηρογραφημα και ο θεος βοηθος...τωρα ζαλιζομαι ακομα περισσοτερο!
    just..smile

ice_cream
    Guest
    τελικα δεν ειναι ολα μια χαρα μαλλον...Πηγα σε ενδοκρινολογο και στην εξεταση του λαιμου μου βρηκε διογκωμενο τον θυρεοειδη μου και ισως και εναν οζο...αχ....γι'αυτο μαλλον νιωθω καθε μερα χαλια...αυριο θα κανω αιμα, υπερηχο και σπινθηρογραφημα και ο θεος βοηθος...τωρα ζαλιζομαι ακομα περισσοτερο!
    Ολα θα πανε καλα

Προφιτερόλ Το avatar του χρήστη sta1
    Περιοχή
    Αθήνα
    Προσπάθησε να σκέφτεσαι θετικα και τότε θα πάνε όλλα καλά!
    Ο systran αυτοπροσώπως!
    Και για όσους δεν κατάλαβαν Χειρούργος αγγλικών !

χαθηκα...τελικα εχω εναν ψυχρο οζο..εκανα βιοψια και ευτυχως ολα ειναι καλα..τριτη θα μαθω πως θα τον εξαφανισω..ειναι 2,5 cm!Παντως οι ορμονες ειναι καλες...ολα ψυχολογικα ειναι τελικα..για αλλο πηγαινα και αλλο βρηκα..
    just..smile

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία

Πληροφορίες Θέματος

Users Browsing this Thread

Υπάρχουν 1 χρήστης/ες που πλοηγούνται σ' αυτό το θέμα. (0 μέλος/η και 1 επισκέπτης/ες)

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •