Σελίδα 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 44

Θέμα: Διαβήτης και ειδικότητα...

Κουφέτο
    δεν ξερω αν ο ιατρικος συλλογος μπορει να βοηθησει.Μεσω της ενωσης διαβητικων στην Θεσσαλονικη εκανα χαρτι οπου ζητουσαμε να δουν στο υπουργειο υγειας το θεμα λεγοντας τους οτι παιδια που τελειωνουν γιατροι και εχουν διαβητη αντιμετωπιζουν προβλημα λογω αναμονης ειδικοτητων [χρονια αναμονης] και ως ανασφαλιστοι εχουν προβλημα γιατι δεν μπορουν να καλυψουν τα υλικα.Απαντηση ουδεποτε υπηρξε.Προτεινω οσους μας ενδιαφερει να ενωθουμε και να το κυνηγησουμε γραπτως αλλα και με συναντηση στο υπουργειο.Ετοιμαζω κατι σχετικο οσοι ενδιαφερονται να επικοινωνησουν

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nek Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν ξερω αν ο ιατρικος συλλογος μπορει να βοηθησει.Μεσω της ενωσης διαβητικων στην Θεσσαλονικη εκανα χαρτι οπου ζητουσαμε να δουν στο υπουργειο υγειας το θεμα λεγοντας τους οτι παιδια που τελειωνουν γιατροι και εχουν διαβητη αντιμετωπιζουν προβλημα λογω αναμονης ειδικοτητων [χρονια αναμονης] και ως ανασφαλιστοι εχουν προβλημα γιατι δεν μπορουν να καλυψουν τα υλικα.Απαντηση ουδεποτε υπηρξε.Προτεινω οσους μας ενδιαφερει να ενωθουμε και να το κυνηγησουμε γραπτως αλλα και με συναντηση στο υπουργειο.Ετοιμαζω κατι σχετικο οσοι ενδιαφερονται να επικοινωνησουν
    ενδιαφέρομαι, count me in...

ice_cream
    Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nek Εμφάνιση μηνυμάτων
    nek εγω δεν ειμαι γιατρος αλλα υπαρχει ενας πολυ φιλος που ειναι στο 6 ετος της ιατρικης και ενδιαφερεται. Αν θες να μου στειλεις τα στοιχεια σου η εγω τα δικα του να βοηθησει και αυτος μιας και ενδιαφερεται. Επισης καλο θα ηταν να πιασετε και γιατρους με διαβητη να βοηθησουν, τις ομοσπονδιες και τελός μεσω των ΔΥΠΕ, παλια ΠΕΣΥ, μπορειτε να ζητησετε ραντεβου με το Υπουργειο. Τουλαχιστον να μειωθει ο χρονος αναμονης σας ή να βρεθει καποιος τροπος για τη καλυψη των υλικων.
    Τελος ολοι ξερουμε ειτε οι ιδιοι ειτε οι γονεις μας πολιτικους, πιαστε τους και μιληστε τους για αμεσο ραντεβου.

ice_cream
    Guest
    Και αστε τα εντυπα και τα χαρτια, αυτα μονο προεκλογικα πιανουν και συνηθως παραμενουν μονο υποσχεσεις. Δειτε προσωπικα μηπως και γνωριζετε πολιτικους ή καποιους που μπορουν να βοηθησουν. Δεν ειναι ολοι για πεταμα, υπαρχουν και σωστοι ανθρωποι σε ολες τις παραταξεις. Θα βρεθει τροπος ετσι να κλεισετε καποιο ραντεβου.

Κουφέτο

ιατρικη ειδικοτητα

Επειδη για τις κινησεις κινησεις που θα κανω καλο ειναι να γνωριζω κ τον αριθμο των ενδιαφερομενων παρακαλω καντε ενα ενα κοπο και στειλτε μου τα στοιχεια σας οσοι ενδιαφεροντε στη διευθ Ενωση γονεων Διαβητικων παιδιων κ εφηβων Β.Ελλαδος
    Ερμου 13 τκ 54624 Θεσσαλονικη καθως και ενα τηλ επικοινωνιας

Κουφέτο
    οσον αφορα τις ομοσπονδιες νομιζω πως η φραση ΄΄το θα το εσπειραν και δεν φυτρωσε΄΄ νομιζω πως τα λεει ολα

Προφιτερόλ Το avatar του χρήστη Natasa
    Περιοχή
    ΠΑΤΡΑ
    Έμαθα...χωρίς βέβαια να είμαι απόλυτα σίγουρη ότι μπήκε και ο σακχαρώδης διαβήτης στα νοσήματα που δεν χρειάζεται να περιμένεις για ειδικότητα!!!

Μου το είπε φίλος γιατρός..οποτε ψάξτε το πάλι!!!
    ...Ήρωας...

Γλυφιτζούρι Το avatar του χρήστη Gwalin
    Περιοχή
    Πάτρα
    Που το ψάχνουμε?
    “There can be no triumph without loss, no victory without suffering, no freedom without sacrifice.” The Tao of Shensei
    http://www.pas.gr/4new/images/storie...s/mono-pas.gif
    http://s2.bitefight.gr/c.php?uid=17816
    http://www.fallensword.com/?ref=1161176

Σοκολάτα Το avatar του χρήστη mnk plus
    Περιοχή
    Αθήνα
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Natasa Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έμαθα...χωρίς βέβαια να είμαι απόλυτα σίγουρη ότι μπήκε και ο σακχαρώδης διαβήτης στα νοσήματα που δεν χρειάζεται να περιμένεις για ειδικότητα!!!

Μου το είπε φίλος γιατρός..οποτε ψάξτε το πάλι!!!
    Μα,τί νέα είναι αυτά;;

Ότι με προβλημάτιζε και θ'άρχιζα καμιά άλλη γλώσσα.

Άντε τώρα να ψάξουμε το Φ.Ε.Κ..
    Dura lex,sed lex(?)....

ice_cream
    Guest
    να το κοιταξετε αυτο, σας αφορα αμεσα, παλαιοτερα που ειχα δει για καποιο φιλο δεν υπηρχε κατι τετοιο, αν αλλαξε κατι προσφατα δε ξερω, δειτε το να μας το πειτε και εμας, να ενημερωσουμε. Μια ματια θα τη ριξω και εγω

Σελίδα 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Πληροφορίες Θέματος

Users Browsing this Thread

Υπάρχουν 1 χρήστης/ες που πλοηγούνται σ' αυτό το θέμα. (0 μέλος/η και 1 επισκέπτης/ες)

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •