Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 5 από 5

Θέμα: Moderators

Προφιτερόλ Το avatar του χρήστη omen
    Περιοχή
    Athens, Greece, Greece

Exclamation Moderators

Τι είναι? Ποιοί είναι? Τι κάνουν?
    Σας παρακαλώ να μην κάνετε άσχετα posts σε αυτό το θέμα (τουλάχιστον όχι ακόμη). Μερικά μέλη (Copier, Vasiliki, Sta1) έγιναν moderator. Δεν πήραν προαγωγή, απλά θα βοηθήσουν στο καλύτερο συντονισμό του φόρουμ, τώρα που γίναμε περισσότεροι!
    Αυτή τη στιγμή δεν θα σας πώ περισσότερα, λόγο κούρασης, αλλά αύριο το πρωΐ θα εξηγήσω περισσότερα...

Αν κάποιο από τα επιλέγμενα μέλη δεν επιθυμεί να γίνει moderator να μου στείλει pm παράκαλώ!

Αυτά και εύχομαι μια καλή και δημιουργική χρονιά!

Προφιτερόλ Το avatar του χρήστη sta1
    Περιοχή
    Αθήνα
    Με μεγαλη μου χαρα αν μπορω και αν βεβαια δεν υπαρχει αντιρηση να βοηθησω οσο μπορω !
    Βεβαια ο πιο ικανος και σχετικος πιστευω πως ειναι o Γιωργος (copier) δεν ειναι αλωστε τυχαιο το ψευδωνυμο που του δωθηκε Μπαρμπαστρουμφ!!!!
    Ο systran αυτοπροσώπως!
    Και για όσους δεν κατάλαβαν Χειρούργος αγγλικών !

Προφιτερόλ Το avatar του χρήστη omen
    Περιοχή
    Athens, Greece, Greece
    Καταρχήν ο "διαχωρισμός" για το ποιές ενότητες "ελέγχει" ο κάθε συντονιστής έγιναν και τις βλέπετε στην αρχική σελίδα του φόρουμ στη δεξιά στήλη!
    Αν έχετε οποιαδήποτε αντι-πρόταση, να μου την πείτε να τη διορθώσουμε!

Μερικές από τις "εξτρά" λειτουργίες που σαν διαχειριστές μπορείτε να τις ανακαλύψετε και μόνοι σας, αλλά και να τις συζητήσουμε μαζί (όχι εδώ!).

Για να ξέρουν όλοι πάντως, τα κριτήρια επιλογής των συγκεκριμένων μελών σαν συντονιστές, έγινε με 3 βασικά κριτήρια...Την παλαιότητα, την προσφορά και την παρουσία!
    Πόσο παλιά μέλη είναι δηλαδή, πόσο πολύ έχουν προσφέρει στη μικρή μας κοινότητα και φυσικά πόσο ενεργά είναι.

Αυτό δεν σημαίνει ότι οποιοδήποτε μέλος δεν μπορεί να γίνει συντονιστής έαν το επιθυμεί! Όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να μου το προτείνει μέσω pm (προσωπικού μηνύματος) και συζητώντας με τους υπόλοιπους συντονιστές και γιατί όχι, με τα μέλη του φόρουμ, να πάρει μια θέση συντονιστή!

Καλή συνέχεια λοιπόν...

Για τους συντονιστές και το τι μπορούν να κάνουν στο φόρουμ, θα ανοιχτεί διαφορετικό thread! Λίγο υπομονή...

Ζαχαροπλάστης Το avatar του χρήστη Vicky
    Περιοχή
    Athens, Greece, Greece
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Omen Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καταρχήν ο "διαχωρισμός" για το ποιές ενότητες "ελέγχει" ο κάθε συντονιστής έγιναν και τις βλέπετε στην αρχική σελίδα του φόρουμ στη δεξιά στήλη!
    Αν έχετε οποιαδήποτε αντι-πρόταση, να μου την πείτε να τη διορθώσουμε!

Μερικές από τις "εξτρά" λειτουργίες που σαν διαχειριστές μπορείτε να τις ανακαλύψετε και μόνοι σας, αλλά και να τις συζητήσουμε μαζί (όχι εδώ!).

Για να ξέρουν όλοι πάντως, τα κριτήρια επιλογής των συγκεκριμένων μελών σαν συντονιστές, έγινε με 3 βασικά κριτήρια...Την παλαιότητα, την προσφορά και την παρουσία!
    Πόσο παλιά μέλη είναι δηλαδή, πόσο πολύ έχουν προσφέρει στη μικρή μας κοινότητα και φυσικά πόσο ενεργά είναι.

Αυτό δεν σημαίνει ότι οποιοδήποτε μέλος δεν μπορεί να γίνει συντονιστής έαν το επιθυμεί! Όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να μου το προτείνει μέσω pm (προσωπικού μηνύματος) και συζητώντας με τους υπόλοιπους συντονιστές και γιατί όχι, με τα μέλη του φόρουμ, να πάρει μια θέση συντονιστή!

Καλή συνέχεια λοιπόν...

Για τους συντονιστές και το τι μπορούν να κάνουν στο φόρουμ, θα ανοιχτεί διαφορετικό thread! Λίγο υπομονή...

Υπομονή, υπομονή αλλά έχει και αυτή τα όριά της!!!
    Ήρωας...

Super Moderator Το avatar του χρήστη Copier
    Περιοχή
    Πειραιάς
    Λίγο υπομονή να κάνουμε ζητά ο άνθρωπος. Αφού, από ότι καταλαβαίνουμε πρέπει να έχει γίνει Βέγγος από το τρέξιμο. Να τον τρέξουμε παραπάνω; Θα κλατάρει στο τέλος
    " Oh, think twice,
    it's another day for you and me in paradise "

Πληροφορίες Θέματος

Users Browsing this Thread

Υπάρχουν 1 χρήστης/ες που πλοηγούνται σ' αυτό το θέμα. (0 μέλος/η και 1 επισκέπτης/ες)

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •