Σελίδα 2 από 18 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 175

Θέμα: Διαβήτης τύπου Ι και στρατός

ice_cream
    Guest

Copier

Μαλλον τη καλεσαν στις εθελοντριες νοσοκομες για την Ελληνικη Δυναμη στο Αφγανισταν

ice_cream
    Guest

Stampa

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stampa Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eμενα παιδια μου ειρθε το χαρτι για να παρουσιαστω και πηγα κατευθειαν κοζανη μαυροδενδρι μπηκα μεσα κανονικα με τις ινσουλινες μαζι μου και οταν περασα απο τους γιατρους τους το ειπα και οτι ηθελα να παρω αναβολη για τα οικονομικα μου πιο πολυ τοτε δεν ηταν και πολυ καλα ηθελα να υπηρετησω αλλα με εστειλαν την αλλη μερα στο 424(Θεσσαλονικη) οπου μου εδωσαν το απολυτηριο κατευθειαν χωρις να καταλλαβω τπτ. η πλακα ειναι οτι στο κεντρο που παρουσιαστικα ηθελαν να με κρατησουν παραμενων στα γραφεια λογω του πτυχιου (προγραμματιστης Η/Υ) αλλα δυστηχως εκανα μονο 23 ωρες θυτια.
    Και εγω ηθελα πολυ να υπηρετησω stampa αλλα τοτε δε γινοτανε. Παντως αμα μας χρειαστει η πατριδα νομιζω ξερουμε ολοι τι θα κανουμε

Ζαχαροπλάστης Το avatar του χρήστη Vicky
    Περιοχή
    Athens, Greece, Greece

Talking

Στα παιδιά ήρθε το χαρτί της στρατολογίας. Εσένα τι χαρτί σου ήρθε δεσποινίς; Χαρτομάντηλο, κουζίνας. wc ;

Δεν κατάλαβα Γιώργο....

Μόνο με αυτά τα χαρτιά νομίζεις ότι ασχολούμαι??
    Ήρωας...

Προφιτερόλ Το avatar του χρήστη sta1
    Περιοχή
    Αθήνα
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vasiliki Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν κατάλαβα Γιώργο....

Γιατι εγινες κοκινη?
    Μηπως αλαξες ομαδα! εγινες Ολυμπιακος?
    Ο systran αυτοπροσώπως!
    Και για όσους δεν κατάλαβαν Χειρούργος αγγλικών !

Περιοχή
    Athens, Greece, Greece
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sta1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατι εγεινες κοκινη?
    Μηπως αλαξες ομαδα! εγινες Ολυμπιακος?
    Απ' το κακό μου!!!

Ολυμπιακός ήμουν και πριν!!
    Ήρωας...

Παγωτό Το avatar του χρήστη stampa
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ice_cream Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και εγω ηθελα πολυ να υπηρετησω stampa αλλα τοτε δε γινοτανε. Παντως αμα μας χρειαστει η πατριδα νομιζω ξερουμε ολοι τι θα κανουμε
    εχεις δικιο γιατο τι θα κανουμε...!!! ασχετο αυτο αλλα ευτυχως που ειχα κανα δυο θειους στρατιωτικους και εκανα τα βασικα πανω στα οπλα ... για παν ενδεχομενο.
    Ο χώρος τις υπογραφής μου ενοικιάζεται ή ανταλλάσσεται με μεζονέτα στο Πανόραμα ή στο Ωραιόκαστρο (Θεσσαλονίκης) για παραπάνω πληροφορίες απευθυνθείτε εντός

ΓΝΩΣΙΣ ΔΙΑ ΤΗΣ ΙΣΧΥΟΣ

Super Moderator Το avatar του χρήστη Copier
    Περιοχή
    Πειραιάς
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vasiliki Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν κατάλαβα Γιώργο....

Όχι βρε vasiliki. Αλλά έτσι όπως απάντησες το γύρισες στην πλάκα. Εγώ απλά την συνέχισα.
    Άσε που είμαστε και οι δύο εκτός θέματος. Το θέμα, υπενθυμίζω, είναι "Διαβήτης τύπου Ι και Στρατός". Εκτός βέβαια αν σου ήρθε και εσένα χαρτί από την Στρατολογία.
    Αν είναι έτσι , πές μου το να ζητήσω συγνώμη. (Και να ανοίξω νέο θέμα... "Διαβήτης και εγχείρηση αλλαγής φύλου" )
    " Oh, think twice,
    it's another day for you and me in paradise "

Περιοχή
    Athens, Greece, Greece
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COPIER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όχι βρε vasiliki. Αλλά έτσι όπως απάντησες το γύρισες στην πλάκα. Εγώ απλά την συνέχισα.
    Άσε που είμαστε και οι δύο εκτός θέματος. Το θέμα, υπενθυμίζω, είναι "Διαβήτης τύπου Ι και Στρατός". Εκτός βέβαια αν σου ήρθε και εσένα χαρτί από την Στρατολογία.
    Αν είναι έτσι , πές μου το να ζητήσω συγνώμη. (Και να ανοίξω νέο θέμα... "Διαβήτης και εγχείρηση αλλαγής φύλου" )

Μιας και είσαι συντονιστής εδώ κάνε το!!!

Πλάκα θα έχει!!!
    Ήρωας...

ice_cream
    Guest

Copier

Ναι κανετε το και φωναξε και κανα δυο απο αυτους που θελουν να υiοθετουν και παιδια να φτασω σε μια βδομαδα τα 2000 post. Διαβητης και στρατος ειπαμε, dont forget vasiliki

Προφιτερόλ Το avatar του χρήστη sta1
    Περιοχή
    Αθήνα
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stampa Εμφάνιση μηνυμάτων
    εχεις δικιο γιατο τι θα κανουμε...!!! ασχετο αυτο αλλα ευτυχως που ειχα κανα δυο θειους στρατιωτικους και εκανα τα βασικα πανω στα οπλα ... για παν ενδεχομενο.
    Εσεις που εχετε λογο να παρετε απαλαγη θελετε να υπηρετησετε και οι υποτιθετε επωνυμοι (ξεφτιλες) (οχι ολοι) ψαχνουν τροπους να παρουνε τρελοχαρτα για να μην υπηρετησουνε (παιρνουν τρελοχαρτο γιατι δεν ανιχνευετε ευκολα ενω λογω υγειας θα φενοταν η κομπινα) !!!
    Και μετε γινονται και ινδαλματα!!!!
    Ο systran αυτοπροσώπως!
    Και για όσους δεν κατάλαβαν Χειρούργος αγγλικών !

Πληροφορίες Θέματος

Users Browsing this Thread

Υπάρχουν 1 χρήστης/ες που πλοηγούνται σ' αυτό το θέμα. (0 μέλος/η και 1 επισκέπτης/ες)

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •