Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 2 από 2

Θέμα: Ετήσια Εκδήλωση ΠΕΑΝΔ

Super Moderator Το avatar του χρήστη Copier
    Περιοχή
    Πειραιάς

Post Ετήσια Εκδήλωση ΠΕΑΝΔ

Η ΠΕΑΝΔ θα πραγματοποιήσει την ετήσια εκδήλωσή της το Σάββατο 10 Φεβρουαρίου 2018.
    Είναι μια καλή ευκαιρία να βρεθούμε. Εμείς -όπως κάθε χρόνο άλλωστε- θα πάμε.
    Όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να κοιτάξει στην ιστοσελίδα της ΠΕΑΝΔ για λεπτομέρειες ( εδώ ).
    (Διαθέτουν και δωρεάν πούλμαν για όσους δεν έχουν μεταφορικό μέσον)

Όποιος κανονίσει να έρθει, ας μου στείλει pm να του στείλω τον αριθμό του κινητού μου ώστε να καθήσουμε στο ίδιο τραπέζι.
    " Oh, think twice,
    it's another day for you and me in paradise "

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Copier Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η ΠΕΑΝΔ θα πραγματοποιήσει την ετήσια εκδήλωσή της το Σάββατο 10 Φεβρουαρίου 2018.
    Είναι μια καλή ευκαιρία να βρεθούμε. Εμείς -όπως κάθε χρόνο άλλωστε- θα πάμε.
    Όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να κοιτάξει στην ιστοσελίδα της ΠΕΑΝΔ για λεπτομέρειες ( εδώ ).
    (Διαθέτουν και δωρεάν πούλμαν για όσους δεν έχουν μεταφορικό μέσον)

Όποιος κανονίσει να έρθει, ας μου στείλει pm να του στείλω τον αριθμό του κινητού μου ώστε να καθήσουμε στο ίδιο τραπέζι.
    Άσχετο, πήγατε και Κέρκυρα το προηγούμενο ΣΚ? Γτ ήρθαν 120 άτομα από Αθήνα...Σίγουρα κάποιος απο δω θα ήταν. Κρίμα που δεν το σκέφτηκα πιο νωρίς να κανονίσουμε...

Πληροφορίες Θέματος

Users Browsing this Thread

Υπάρχουν 3 χρήστης/ες που πλοηγούνται σ' αυτό το θέμα. (0 μέλος/η και 3 επισκέπτης/ες)

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •