Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 14 από 14

Θέμα: Προσλήψεις μέσω ΑΣΕΠ

ice_cream
    Guest
    Εσυ πηγες πολυ πισω. Το Δεκεμβριο του 2004 βγηκε προκυρηξη για θεσεις στο δημοσιο. Η ημερομηνια καταθεσης των αιτησεων εληξε το Γεναρη του 2005. Μετα απο αρκετο καιρο, μεσα στο 2006, βγηκε ο πρωτος πινακας και τωρα επεται ο δευτερος. Μετα θα βγουν οι νεες που λες, απο Μαρτιο.
    Σε αυτες ειχες κανει τα χαρτια σου; αν δε τα εκανες και μπορεις κανε τα τωρα το Μαρτιο, καλη επιτυχια.
    Παντως ρωταω απο ενδιαφερον μη με παρεξηγησεις. Καλη επιτυχια.

Γλυφιτζούρι Το avatar του χρήστη alkis76
    Περιοχή
    Χανιά
    Τι να παρεξηγήσω; Τελικά ο γραπτός λόγος φαίνεται πολύ απότομος χωρίς emoticon...
    Εγώ που λες κοίταξα σε κάποια αποτελέσματα που είχαν βγει στην αρχή για όσους είχαν ελλειπή δικαιολογητικά. Τεσπα... καλή μας τύχη σε κανα 2μηνο για όποιον πιστό προσέλθει...
    Είμαι γλυκύτατος και αυτό είναι κλινικά διαπιστωμένο

ice_cream
    Guest
    Οι οριστικοι πίνακες μοριοδότησης του Ν.2643/1998:
    http://www.ypakp.gr/

Σοκολάτα Το avatar του χρήστη Diana
    Περιοχή
    Xαλκίδα
    Εγώ προσωπικά πριν μερικά χρόνια που ενεργοποιήθηκα μήπως πάρω καμία θέση στο δημόσιο λόγω διαβήτη...
    μου είπαν ότι έπρεπε να περάσω από επιτροπή και αφού πάρω 50% αναπηρία τότε μέσω κάποιων προκηρύξεων
    που βγαίνουν κάθε 2 χρόνια να μπορέσω να συμμετάσχω σ'αυτές.Τελικά ούτε το 50% πήρα γιατί δεν είχα ούτε έχω οιοσδήποτε επιπλοκές
    κ η υπεύθυνη στον οαεδ μου είπε ότι κ όταν βγαίνουν οι θέσεις καλύπτονται από τους έχοντες μέσον,οπότε με ή χωρίς αναπηρία το ίδιο και το αυτό είναι για κάποιον που μένει στην Ελλάδα....ευχαριστούμε αγαπημένο κράτος

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Πληροφορίες Θέματος

Users Browsing this Thread

Υπάρχουν 1 χρήστης/ες που πλοηγούνται σ' αυτό το θέμα. (0 μέλος/η και 1 επισκέπτης/ες)

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •