Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 3 από 3

Θέμα: οδηγιεσ για συμμετοχη στο forum

Κουφέτο Το avatar του χρήστη TAZI
    Περιοχή
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

οδηγιεσ για συμμετοχη στο forum

Καλημέρα. Είμαι αρκετά χρόνια μέλος της σελιδας αλλά ποτέ δεν έχω πάρει μέρος στις συζητήσεις. Θα το ήθελα πολύ αλλά δεν μπορώ να καταλάβω πώς; Πού υπάρχει κάποια ανοιχτή συζήτηση, αν σε κάποια ήδη ανοιχτά θέματα, με πιο παλιές ημερ/νίες, γράψω κάτι θα μπορέσω να συνομιλήσω με κάποιο άλλο μέλος; Αν μπορείτε να με βοηθήσετε με οδηγίες στο mail μου ή όπως αλλιώς νομίζετε εσείς. Σας ευχαριστώ πολύ και συγνωμη αν σας κούρασα.

Κουφέτο
    Περιοχή
    Níkaia, Attiki, Greece, Greece
    Εγώ είμαι καινούργια εδώ...αλλά θα θέλατε και εγώ να μου πείτε πως μπορούμε να τα λέμε...

Super Moderator Το avatar του χρήστη Copier
    Περιοχή
    Πειραιάς
    Λοιπόν, φίλε/η TAZI, είναι όπως ακριβώς το είπες. Μπαίνεις στα θέματα, ακόμα και αρκετά πιό παλιά (άν έχειςεπιλέξεις να σου τα εμφανίσει -αν δεν ξέρεις πώς, πες μου να σε καθοδηγήσω βήμα,βήμα- ) και ποστάρεις. Συνήθως, η πρώτη κίνηση που κάνουμε οι περισσότεροι είναι να ζητήσουμε να μας εμφανίσει τα νέα posts, οπότε και θα εμφανιστεί και το δικό σου. Από εκεί και πέρα, όποια μέλη θελήσουν θα σχολιάσουν ή θα σου απαντήσουν στο ποστ Ελπίζω να βοήθησα. Για ότι άλλο θέλετε, εσύ και η Cr Rath, εδώ είμαστε.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Copier : 10-07-2013 στις 23:56
    " Oh, think twice,
    it's another day for you and me in paradise "

Πληροφορίες Θέματος

Users Browsing this Thread

Υπάρχουν 1 χρήστης/ες που πλοηγούνται σ' αυτό το θέμα. (0 μέλος/η και 1 επισκέπτης/ες)

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •