Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 13

Θέμα: Αν μπορείτε να με βοηθήσετε...

Αν μπορείτε να με βοηθήσετε...

καλησπερα ειναι η πρωτη μου φορα που γραφω ειμαι 33 χρονων και απο τα 20 σε καποια αναλυση αιματος μου ειχαν πει πως εχω ζαχαρο γενικα εκανα διαιτα παντα μια ζωη μια ανεβαινε μια κατεβαινε μετα διαγνωστηκα με καποιο αυτοανοσο νοσημα (νοσο αντισον) οπου μου παν οτι αυτο ανεβαζε το ζαχαρο μου .Εφτανε στο νοσοκομει που μου ελεγαν μεσω συριγγας η δοκιμη 380 δεν πηρα χαπι. Μετα εμεινα εγκυος στην πρωτη εγκυμοσυνη η καμπυλη βγηκε καλη δεν ειχα κατι προσεχα ομως στη 2η ειχα διαβητη κυησης αλλα τη μερα που θα αρχιζα ινσουλινη γεννησα προωρα το μικρο μου.Απο τοτε να πω την αληθεια επειδη χωρισα κιολας δεν ειχα λεφτα να παω καθολου να κανω εξετασεις κοιταζα μονο το προβλημα της καρδιας που χα και το ενδοκρινολογικο το παρατησα τωρα που αρρωσταινα απο γριπουλες κτλ γενικα και οποτε μπηκα νοσοκομειο εκανα ψηλες τιμες αλλα μου λεγαν δεν ειναι τπτ κτλ τωρα βεβαια πρεπει να κανω μια σειρα εξετασεων .Δε ζηταω ιατρικη συμβουλη .Ειχα δει γιατρους σε ιδιωτικο νοσοκομειο αλλα πλεον δεν εχω τη δυνατοτητα να τους πληρωνω ηταν ασυμφορες και καναν και λαθη επειδη μπερδευοντουσαν με τα αλλα θεματα υγειας καρδια+αυτοανοσο που χα.αν μπορειτε να μου πειτε με πμ και να μου συστησετε ποιος ειναι καλος και οικονομικος γιατρος σε δημοσιο νοσοκομειο ...αυτα ευχαριστω εκ των προτερων καλη δυναμη σε ολους σας
    Σ
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη elinaki79 : 13-01-2013 στις 16:24

Σοκολάτα Το avatar του χρήστη jon
    Περιοχή
    Ηγουμενιτσα
    Παντος μην αφηνεις κ το ζαχαρο σου ετσι γιατι καποια στιγμη θα σου δημιουργησει κ αυτο αλλα προβληματα.Τωρα για γιατρους στην Αθηνα δεν ξερω να σου προτεινω γιατι εμεις παμε τον μικρο σε παιδοδιαβητολογο.......πιστε ω οι υπολοιποι να σε βοηθησουν....καλη δυναμη σου ευχομαι ...

Προφιτερόλ Το avatar του χρήστη omen
    Περιοχή
    Athens, Greece, Greece
    επειδή μπερδεύτηκα λίγο, δεν έχεις ασφάλιση?

τωρα πλεον εχω πριν ημουν ασφαλισμενη στο βιβλιαριο τουπρωην αντρα μου αλλα τωρα Δοξα το Θεο εχω βρει δουλεια με ΙΚΑ και μπορω να παω επιτελους να κοιταξω ολα αυτα που χω αφησει

Περιοχή
    Athens, Greece, Greece
    Μπράβο Ελίνα! Σου εύχομαι ότι καλύτερο!!

Κουφέτο Το avatar του χρήστη Air
    Περιοχή
    Αχαρναί
    Λοιπόν καλή μου, θα σου προτείνω να κλείσεις ένα ραντεβού στο διαβητολογικό του αττικού νοσοκομείου με τον κ. Ράπτη Αθανάσιο, ο οποίος θα σε βάλει στο σωστό δρόμο, για τα πάντα γύρω από το διαβήτη.
    Δεν κάνω διαφήμηση, εξάλου δημόσιο νοσοκομείο είναι δεν θα πληρώσεις κάτι εκτός από τα €5 της εξέτασης...
    My name is George, από το Γεώργιος...
    Natural born sweeter...

Περιοχή
    Athens, Greece, Greece
    Κι εμένα μου είχαν ξαναπεί για το συγκεκριμένο ιατρό...καλός!

χιλια ευχαριστω την παρασκευη θα παω να μου γραψουν στο βιβλιαριο τις εξετασεις που παν στο νοσοκομειο οταν ειχα παει για την καρδια μου και θα παρω να κλεισω σε αυτον
    χιλια ευχαριστω!!!!

Περιοχή
    Athens, Greece, Greece
    ότι άλλο χρειαστείς...είμαστε όλοι εδω...

Κουφέτο
    Περιοχή
    kozani
    Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά!

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Πληροφορίες Θέματος

Users Browsing this Thread

Υπάρχουν 1 χρήστης/ες που πλοηγούνται σ' αυτό το θέμα. (0 μέλος/η και 1 επισκέπτης/ες)

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •