Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 9 από 9

Θέμα: Διαπίστωση...

Προφιτερόλ Το avatar του χρήστη Natasa
    Περιοχή
    ΠΑΤΡΑ

Thumbs up Διαπίστωση...

Όταν ανακάλυψα αυτό το forum έβλεπα περισσότερη συμμετοχή από παλιά μέλη και πολλά ενεργά καινούρια γιαυτό πήρα και την απόφαση να γραφτώ και να συμμετέχω! (και καλά έκανα γιατί μόνο θετικά πράγματα μου προσφέρει)
    Γιατί όμως τόση "αποχή" τώρα?:confused:

Προφιτερόλ Το avatar του χρήστη sta1
    Περιοχή
    Αθήνα
    Η αληθεια ειναι αυτη που λεει η Νατασα.Πρεπει να οργανωθουμε και να συμετεχουμε ολοι στο FORUM. Και το chat καλο ειναι αλλα εχει παρει ενα αρκετα μεγαλο μερυδιο απο το FORUM.Τα παλια μελη και οι πρωτεργατες αυτης της ωραιας προσπαθειας που ειναι ρε παιδια?

Προφιτερόλ Το avatar του χρήστη omen
    Περιοχή
    Athens, Greece, Greece

Exclamation

Καλημέρα παιδιά και καλό χειμώνα,

Είναι το πρώτο επίσημο ποστάρισμα που κάνω για την "νέα χρονιά" (για μένα τώρα ξεκινάει ο καινούργιος χρόνος).
    Λόγος επαγγελματικών υποχρεώσεων, δεν έχω συμμετάσχει καθόλου στο φόρουμ τις τελευταίες 3 εβδομάδες κι αυτό το έκανα διοτί έχω καλεσθεί από συναδέλφους και πελάτες να τελειώσω κάτι επείγουσες δουλειές. Αυτό συμπεριλαμβάνει και το SugarFree σε πολλούς τομείς! Σύντομα θα μπώ πάλι στην καθημερινή μου πορεία "παρουσίας" στο φόρουμ και φυσικά στην παρέα.
    Όσο αφορά το θέμα του chat, ο λόγος που προσωπικά δεν το ήθελα ήταν αυτός! Αλλό να έχεις ένα φόρουμ με 1000 ενεργά μέλη και ο καθένας να θέλει να πεί το μακρύ του και το κοντό του κι άλλο να είμαστε μια παρέα που ανταλλάζουμε σημαντικές και ενημερωτικές πληροφορίες. Θα παρακαλούσα (όπως είχε πεί και ο μπαμπαστρούμφ κάποτε, γεια σου Γιωργάρα!), να το χρησιμοποιήτε μόνο όταν δεν έχετε κάτι σοβαρό να πείτε. Το φόρουμ να το δείτε σαν μια μελλοντική βιβλιοθήκη πληροφοριών για όλους τους διαβητικούς που είναι μέλη ή απλά το διαβάζουν.

Σύντομα λοιπόν θα ξαναμπώ να διαβάσω τα ωραιότατα σχόλια της παλιοπαρέας (μου λείψατε) και φυσικά όπως είπαμε και με την Aries να κανονίσουμε grand meeting!

Φιλιά σε όλους και εννοείται ότι δεν σας έχω ξεχάσει...το αντίθετο συμβαίνει!!!

Σοκολατάκι Το avatar του χρήστη sugarvampire
    Περιοχή
    Athens

Welcome back!

Γεια σου Γιώργο και καλως επεστρεψες!!

Σε χασαμε και γι αυτο ανησυχησαμε λιγακι, αλλα σιγα σιγα βλεπω ολοι επιστρεφουμε στις μετα-καλοκαιρινες συνηθειες, περιμενω και τους υπολοιπους!

Για το θεμα του chat, δε καταλαβα και ακριβως τι ειπες, παντως νομιζω οτι ολα τα θεματα και τους προβληματισμους μας γυρω απο τον διαβητη συνεχιζουμε και τους παραθετουμε στο φορουμ, ενω στο chat το βρισκω χρησιμο γιατι εκει οντως μιλαμε για γενικοτερα θεματα και ετσι δε spamm-αρουμε κιολας το φορουμακι μας!

Για την συναντηση, φυσικα και την περιμενουμε ολοι ανυπομονα νομιζω!!!

Super Moderator Το avatar του χρήστη Copier
    Περιοχή
    Πειραιάς

Καλώς τον Γιώργο. Συμφωνώ ότι πρώτα η δουλειά και μετά όλα τα άλλα, αλλά με μέτρο μή μας πάρει και από κάτω...
    Το chat για αυτό ακριβώς τον λόγο το χρησιμοποιούμε. Όπως είπε και ο Σπύρος για να λέμε καμμιά κουβέντα άσχετη με το αντικείμενο του sugarfree.
    Και για τον ίδιο ακριβώς λόγο είχα ζητήσει και από τους υπόλοιπους φίλους να μην ποστάρουμε άσχετα σχόλια μέσα σε ένα θέμα.
    Τα λίγα άσχετα είναι το αλάτι, τα πολλά άσχετα όμως θα το κάνουν να μην "τρώγεται".
    Πάντως, είναι πολύ ωραίο να διαλέγει κάποιος ένα θέμα (π.χ. άσκηση) και να μπορεί post ανά post να βρίσκει μία λογική συνέχεια στην πληροφόρηση του.
    " Oh, think twice,
    it's another day for you and me in paradise "

Ζαχαροπλάστης Το avatar του χρήστη Vicky
    Περιοχή
    Athens, Greece, Greece
    Απίστευτο θέμα...

Και επίκαιρο θα έλεγα...
    Ήρωας...

Super Moderator Το avatar του χρήστη Copier
    Περιοχή
    Πειραιάς
    Σε τί αραχνιασμένα και σκονισμένα υπόγεια του forum κατέβηκες και βρήκες αυτό τo θέμα ;

Και όπως πολύ σωστά λέει ο θυμόσοφος λαός μας, "μεγάλη μπουκιά φάε, μεγάλη κουβέντα μη λές..." ;)
    " Oh, think twice,
    it's another day for you and me in paradise "

Ζαχαροπλάστης Το avatar του χρήστη Vicky
    Περιοχή
    Athens, Greece, Greece
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Copier Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε τί αραχνιασμένα και σκονισμένα υπόγεια του forum κατέβηκες και βρήκες αυτό τo θέμα ;

Και όπως πολύ σωστά λέει ο θυμόσοφος λαός μας, "μεγάλη μπουκιά φάε, μεγάλη κουβέντα μη λές..." ;)

Όποιος ψάχνει, βρίσκει Γιώργο...

Αν και δεν το πάλεψα και πολύ...
    Ήρωας...

Καραμέλα Το avatar του χρήστη ΒΙΛΛΥ
    Περιοχή
    ΠΡΕΒΕΖΑ

Talking ειμαι πολυ τυχερη....

και εγω αισθανομαι παρα πολυ τυχερη οχι μονο γιατι ενημερωνομαι πανω σε νεα θεματα για τον διαβητη αλλα κυριως γιατι σας εχω γνωρισει εστω και απο αποσταση (και ελπιζω καποια στιγμη και απο κοντα) και σας νιωθω σαν οικογενεια μου!!!!! συμπερασμα: σας αγαπώ πολυ!!!!!

Πληροφορίες Θέματος

Users Browsing this Thread

Υπάρχουν 1 χρήστης/ες που πλοηγούνται σ' αυτό το θέμα. (0 μέλος/η και 1 επισκέπτης/ες)

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •