Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 15

Θέμα: Θα προσπαθήσω και εγώ για περισσότερη ενημέρωση!

Προφιτερόλ Το avatar του χρήστη Natasa
    Περιοχή
    ΠΑΤΡΑ

Θα προσπαθήσω και εγώ για περισσότερη ενημέρωση!

Γειά σε όλους!
    Σήμερα δεν δούλευα και δεν είχα καθόλου όρεξη για βολτούλα και κάθησα και διάβασα σχεδόν όλα τα θέματα που έχετε γράψει!(μια ιδέα για το πώς έγιναν τα μάτια μου.. )
    Λοιπόν,εγώ ξέρω πάρα πολλά άτομα που έχουν διαβήτη(περίπου 12 χρόνια σε κατασκήνωση με παιδιά με διαβήτη )και θα προσπαθήσω να ενημερώσω όσους μπορώ για το forum!
    ααααααααααα.....είδα και φωτογραφίες...δεν ήξερα σε όλες ποιος ήταν ποιος αλλά στην πορεία θα σας μάθω και ελπίζω να σας δω και από κοντά!

Προφιτερόλ Το avatar του χρήστη omen
    Περιοχή
    Athens, Greece, Greece
    Υποθέτω ότι θα "περιπλανήθηκες" στο νέο site έστι? Θέλει αρκετή δουλίτσα ακόμα μέχρι να έρθει σε μια ικανοποιητική μορφή, αλλά τουλάχιστον ας υπάρχει κι έτσι και θα γίνουν όλα σιγά σιγά!

καλό θα είναι να μπούνε περισσότερα άτομα, ώστε να "ανοίξει" πλήρως αυτό το κανάλι επικονωνίας που μας δίνετε και το οποίο μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε όπως εμείς θέλουμε. Θα γίνουν εννοείται συναντησείς κι άλλες από Σεπτέμβριο και ελπίζγω ν γνωριστούμε όλοι και να γίνουμε μια καλή παρέα!
    Προσωπικά σαν διαβητικός και σαν άνθρωπος έχω ανάγκη να επικοινωνήσω με άλλους διαβητικούς και ειλικρίνα πιστεύω ότι αυτός ο τρόπος είναι ο καλύτερος. Δεν μένουμε όλοι στην ίδια πολύ ή ακόμα και στην ίδια χώρα, αλλά μοιραζόμαστε το ίδιο τρόπο ζωής! Γι' αυτό και ξεκινήσαμε το SugarFree. Θα πούμε σίγουρα περισσότερα από Σεπτέμβρη!

Super Moderator Το avatar του χρήστη Copier
    Περιοχή
    Πειραιάς
    Διάβασες όλα τα θέματα ;;; Χαρά στο κουράγιο σου !!!.
    Είπες ότι πήγαινες 12 χρόνια σε κατασκήνωση για παιδιά με διαβήτη ; Σε ποιά ; Εμείς ξέρουμε μόνο ότι το Τ.Υ.Π.Ε.Τ. παίρνει και μάλιστα σε μία συγκεκριμένη περίοδο.
    Η Κωνσταντίνα ετοιμάζεται. Αυτήν την Κυριακή ξεκινάει .

Πάντως Omen , μία συνάντηση από Σεπτέμβρη που θα είναι ακόμη καλός ο καιρός είναι ωραία ιδέα.
    " Oh, think twice,
    it's another day for you and me in paradise "

Περιοχή
    ΠΑΤΡΑ
    δεν το πιστεύω...
    εκεί πήγαινα και εγώ και φέτος είναι η πρώτη φορά που δεν πάω μετά από τόσα χρόνια

Περιοχή
    ΠΑΤΡΑ
    Η Κωνσταντίνα πρώτη φορά θα πάει?
    Φέτος απλά θα πάω ένα Σαββατοκύριακο να τους δω!:(
    Είναι πάρα πολύ ωραία!

Προφιτερόλ Το avatar του χρήστη omen
    Περιοχή
    Athens, Greece, Greece
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COPIER
    Διάβασες όλα τα θέματα ;;; Χαρά στο κουράγιο σου !!!.
    Είπες ότι πήγαινες 12 χρόνια σε κατασκήνωση για παιδιά με διαβήτη ; Σε ποιά ; Εμείς ξέρουμε μόνο ότι το Τ.Υ.Π.Ε.Τ. παίρνει και μάλιστα σε μία συγκεκριμένη περίοδο.
    Η Κωνσταντίνα ετοιμάζεται. Αυτήν την Κυριακή ξεκινάει .

Πάντως Omen , μία συνάντηση από Σεπτέμβρη που θα είναι ακόμη καλός ο καιρός είναι ωραία ιδέα.
    Εννοείται ότι θα γίνει Γιώργο! Θα είμαστε και περισσότεροι αυτή τη φορά και ελπίζω σύντομα να κανονίσουμε και κάτι καλύτερο και μακρινότερο!

Προφιτερόλ Το avatar του χρήστη sta1
    Περιοχή
    Αθήνα
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Omen
    Εννοείται ότι θα γίνει Γιώργο! Θα είμαστε και περισσότεροι αυτή τη φορά και ελπίζω σύντομα να κανονίσουμε και κάτι καλύτερο και μακρινότερο!
    Απο σεπτεμβρη.

Περιοχή
    Πειραιάς
    Νατάσα είναι η δεύτερη χρονιά. Αν πάς επισκεπτήριο να κανονίσουμε να συναντηθούμε εκεί.
    Στάθη αυτό το Σαββατοκύριακο θα είμαστε στην Κάντζα. Αν είστε και εσείς ακόμη εδώ και δεν ξεκινάτε για διακοπές να σου στείλω με μήνυμα το κινητό μου να βρεθούμε.
    " Oh, think twice,

Περιοχή
    ΠΑΤΡΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COPIER
    Νατάσα είναι η δεύτερη χρονιά. Αν πάς επισκεπτήριο να κανονίσουμε να συναντηθούμε εκεί.
    Στάθη αυτό το Σαββατοκύριακο θα είμαστε στην Κάντζα. Αν είστε και εσείς ακόμη εδώ και δεν ξεκινάτε για διακοπές να σου στείλω με μήνυμα το κινητό μου να βρεθούμε.

Τότε θα την ξέρω την Κωνσταντίνα...εγώ πέρυσι ήμουν νοσηλεύτρια στις μεγάλες και τις μεσαίες κοπέλες!
    Στις μικρές ήταν η Κωνσταντίνα?
    Πέσμου λίγο πως είναι και θα την θυμηθώ!

Περιοχή
    Πειραιάς
    Η Κωνσταντίνα ήταν στο "Σαραντάπορο". Σχετικά ανεπτυγμένη, καστανόξανθη με γαλανά μάτια. Έλα στο chat να μην γράφουμε άσχετα εδώ
    " Oh, think twice,

Πληροφορίες Θέματος

Users Browsing this Thread

Υπάρχουν 1 χρήστης/ες που πλοηγούνται σ' αυτό το θέμα. (0 μέλος/η και 1 επισκέπτης/ες)

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •