Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 23 από 23

Θέμα: Ημερίδα

Κουφέτο Το avatar του χρήστη yotita
    Περιοχή
    Βερολίνο
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KaterinaMan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ivan πολύ δύσκολο να συνδυάζουν οι επιστήμονες όλα τα προσόντα που συμπληρώνουν την ιδιότητά τους ώστε να λέγονται και άνθρωποι.
    Αφού δεν έχουν κάτι καινούριο να πουν, γιατί να μην πουν ό,τι μάθανε στο πανεπιστήμιο πρίν από 50 χρόνια δηλαδή;
    Δε μπορώ .. εκνευρίζομαι.("φίλη" μου- μέχρι τότε γιατί την διέγραψα- μου είπε και μάλιστα τηλεφωνικώς όταν έμαθε για τον ν.δ. του παιδιού μου, "αααααχ και βλέπει; γιατί ξέρω οτι αυτά τα παιδιά χάνουν του φώς τους" )
    Αυτό απλά δείχνει ότι οι άνθρωποι ζουν στην άγνοια. Δεν φταίνε! Κι εγώ, πριν εμφανιστεί ο διαβήτης, ήξερα ελάχιστα πράγματα... Αφού έμαθα εγώ τα του διαβήτη, έπρεπε να ενημερώσω και να εξηγήσω στους γύρω μου τι εστί η πάθηση αυτή. Κι εγώ έχω ακούσει τις απίστευτες χαζομάρες κατά καιρούς, από το ότι ότι δεν μπορώ να φάω φρούτα μέχρι το ότι είναι κολλητικό. Είναι απλή άγνοια...

Καραμέλα Το avatar του χρήστη ευα
    Περιοχή
    larisa
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KaterinaMan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ivan πολύ δύσκολο να συνδυάζουν οι επιστήμονες όλα τα προσόντα που συμπληρώνουν την ιδιότητά τους ώστε να λέγονται και άνθρωποι.
    Αφού δεν έχουν κάτι καινούριο να πουν, γιατί να μην πουν ό,τι μάθανε στο πανεπιστήμιο πρίν από 50 χρόνια δηλαδή;
    Δε μπορώ .. εκνευρίζομαι.("φίλη" μου- μέχρι τότε γιατί την διέγραψα- μου είπε και μάλιστα τηλεφωνικώς όταν έμαθε για τον ν.δ. του παιδιού μου, "αααααχ και βλέπει; γιατί ξέρω οτι αυτά τα παιδιά χάνουν του φώς τους" )
    Πραγματικά,κάποιες φορές μετανιώνω που το μοιράστηκα με κάποιους "'φίλους"",ο Θεός να τους πεί...!Πρόσφατα σε μια συζήτηση φίλων για το σδ1 μετα απο πολύ μπουρδολογία,ασχετοσύνη και συμπόνοια για μένα και το παιδι μου τους αντιγύρισα ότι οκ και απο παραμελημένο θυρεοειδή...πεθαίνεις!
    οι 3 στους 4 είχαν διαφορετικές παθήσεις θυρεοειδούς .Δεν αντεξα!Αν θέλεις να κινδυνολογήσεις για να αισθανθείς εσύ ο τυχερός της ζωής τότε είσαι για κλάματα.
    Πάντως ομολογώ οτι μετα το διαβήτη έκανα νέους φίλους και διέγραψα παλιούς!

Προφιτερόλ Το avatar του χρήστη filos
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ Κέντρο (Δυστυχώς)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ευα Εμφάνιση μηνυμάτων
    ...
    Πάντως ομολογώ οτι μετα το διαβήτη έκανα νέους φίλους και διέγραψα παλιούς!
    Και πολύ καλά έκανες !!

Κατάλαβες από "πρώτο χέρι" την ... "ανθρωπιά" τους.

.
    Γιάννης "Φίλος"
    Να μην ξεχάσω ... να συνεχίζω να Ζω ... !!!

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Πληροφορίες Θέματος

Users Browsing this Thread

Υπάρχουν 1 χρήστης/ες που πλοηγούνται σ' αυτό το θέμα. (0 μέλος/η και 1 επισκέπτης/ες)

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •